Cem Yılmaz'ın son filmi 'Pek Yakında' yı izleyen var mı? Nasıl?

Cem Yılmaz komedyen olarak iyi ama filmlerinin hiçbirini çok sevemedim ama son filminin methini duydum sizce nasıl?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. Bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Filmden anlamayanlar toplanmış yine. Kardeşim beğenmek zorunda değilsin ama senin beğenmemen filmin kötü olduğunu göstermez senin filme olan bakış açını gösterir. Filmden ne anlıyorsun? ne bekliyorsun? Cem Yılmaz sinema filmlerinde genelde trajikomik ya da dram ağırlıklı filmler çeker. A. R. O. G ve G. O. R. A'da bile türk sinemasının vahim durumunu tiye alan bir eleştri vardır bunu kendisi dile getirmiştir. Pek Yakında bence güzel bir yapıt olmuş, Cem Yılmaz diye demiyorum ama adamın neredeyse her filmi ve gösterisi kalite kokuyor. Filmde eğlenmemiş olman onun başarısız olduğu anlamına gelmez.

1|0
    0|1
  • Cem Yılmaz iyi bir komedyen bundan sebep öncelikli beklentiler yüksek oluyo yani full komedi bekliyor gidenler, fakat film %100 komedi filmi değil anlamlı hoş bir film cem yılmaz yine güzel eylemiş ben beğendim..
    Beğenmeyen arkadaşlar arog, gora tadında beklentisi olanlar diye düşünüyorum..

1|1
    0|1
  • Recep ivediğin yanından bile gecememis cem yilmazi sadece medya ünlü etti ama recep kendi emekleriyle bence üstüne uzun bir zaman su döken olmayacak

0|1
    0|0
  • Bende duydum ama izlemedim izlerim kismetse cumartesi.

0|0
    0|0
  • şiddetli komedi =)))

0|0
    0|2
  • Kurgu çok iyi.
    Komedi %15 falan.

0|1
    0|0
  • Bitik bir adamın son çırpınışlarını anlatıyor, gülmekten kırılmayı beklemeyin.

0|0
    0|0
  • izlemedim
    ama güzel diyorlar

0|0
    0|1
  • Güzel Bir Romantik Komedi...

Stendap veya Absürd Komedi Beklentisi Olmadan Git.

0|0
    0|1
  • Bana gore berbat. Beklentimi karsilamadi.

0|1
    0|1
  • Dun izledim gülmek için gidersen begenmessin ama farklı bir film izlenebilir güzel yani

0|0
    0|1
  • evet izledim, film güzel komik iyi yani. Tavsiye ederim

0|0
    0|1
  • Benim çok hoşuma gitti

0|0
    0|2
  • güzel desem gidecekmısın kötü gitme desem gitmeyecekmısın

güzel aplam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ya ben orta karar buldum filmi. güzel vakit geçirtiyor ama çok sevmedim

0|2
    0|0
  • Ya o film ilk adi dyuldgndan beri hep desifre oldu yani merak edilecek bir yer birakmadilr nasil olcagini izlemedn anldm bile

0|1
    0|0
  • Ben izledim. Toplasan iki üç gülünecek sahne vardı, onlar da aşırı komik değildi. Güzel değil.

0|1
    0|0
  • izledim ve begenmedim hatta bunaldım ve bitmeden cıktım

0|1
    0|0
  • ben değil ama abim gitmiş komedi filmi değildi diyor sadece 1-2 tane espiri vardı diyor

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ı sevmesem de ''Pek Yakında'' hoş bir film olmuş.

Kendisini gülmeye hedeflemiş seyirci kitlesi filmi beğenmeyebilir çünkü filmde komedi unsurları bir hayli azdı. Cem Yılmaz'ın alışılagelmiş diğer filmleri gibi komedi ağırlıklı olmadığı için bir filmin yerden yere vurulması, beğenilmemesi saçma. Bir insan komedyen diye sürekli insanları güldürecek nitelikte film yapacak diye bir kaide yok. Cem Yılmaz bu sefer farklı bir şey denemiş ve hoşta olmuş.

Yani diyeceğim yapılan kötü yorumlara çok aldırış etmeden filmi izlemeni öneririm, gayet güzel bir filmdi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...