Psikopat bulduğunuz hayvanlar hangileri? ülkemizdeki magandalar hariç!?

Bal Porsuğu (Dünyanın en korkusuz hayvanı)
Dünyada korku hormunu olmayan yegane hayvandır kahvaltıda yürek yemiş, cesaret hapı yutmuş degişik bir mahluktur. Literatürde "the meanest creature" olarak anılan bu manyak mahlukat günde 80 km yürüyerek, önüne çıkan herşeyi yer. Belli bir yuvası yoktur, bulduğu kovukta uyur, sadece çiftleşmek için karşı cinsle bir araya gelir, ve işlem gerçekleştikten sonra yine yalnız takılmaya devam eder. Küçücük boyuna bakmadan aslanlara, timsahlara saldırır kobraları urfa dürümü yapıp yer.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dün akşam gece nöbet tutarken tanıştım kendisiyle, kendisi ceviz büyüklüğünde bir fare olur, baya şirin bir arkadaş. Ayağımın altında dolanıp duruyordu pek korkmuyor bizden, neyse mevziye ni çıyan girmiş onu öldürdüm, leşide yerde duruyor, mevzi karanlık, arkadaş gelsin ona göstereyim diye dışarı atmadım çıyanı. Arkadaş geldi el fenerini yaktık bir baktım, bizin farecik sırtlamış çıyanı yuvaya götürüyor, iyi dedik karnını doyurdu hayvan, saat ilerledi, bizim nevalelerin olduğu masadan tıkırtılar geliyor aldım feneri baktım bizimki dolanıyor çekirdek poşetinin altında bir şeyler yapıyor, şirinsin mirinsin kusura bakma ama seni öldüreceğim dedim aldım su dolu şişeyi poşedin üzerine vurdum. Baktım hareket yok, dedim galiba oldu poşedi kaldırdım, bir baktım bizimki poşedin tam yanındaki eticin paketine kafayı sokmuş atıştırıyor, ulan bir hayvan hiç mi tepki vermez, 20 sn önce su dolu şişeyle 3 santim yanına vurdum, baktım hala yemeye devam ediyor, dedim canlı ele geçireyim, ağızı kesik pet şişeyi yaklaştırdım tam kapatıyordum üzerimize fırladı sonra topuk. Tabi baktık olacak gibi değil yakalayamayacağız bari aradaki buzlar erisin, deliğinin önüne önüne biraz çekirdek koyduk bütün gece beraber çitledik. Ama hakkını vermek lazım zerre korkusuz bir hayvan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elalemde ne hayvanlar var.. Bizimkiler de mama yiyo

0|0
    0|0
  • Butun hayvanlari psikopat buluyorum

0|0
    0|0
  • Yılan ya yılandan çok korkuyorum

0|0
    0|0
  • Kediler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu söylediğin hayvanın yaşam tarzı çok güzel değil mi:)

0|0
    0|0
  • Dogo Argentino cinsi kopekler bence cok psikopat kopekler

0|0
    0|0
  • Sırtlan mi acaba anlattiklarin ona cok yakin ciflesme konusu haric ve suru halinde ama onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...