Flim önerisi alabilirmiyim. d?

Guzel vampirli veya bilim kurgu veya korku ya da hoşunuza giden bir flim önerebilir msnz. d bu saate yapabilck bisi yok cunki

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Vampirli film izlemekten başka yapacak kalmadıysa, vay halimize :) Can dostum (komedi) filmi tavsiyedir izlemediyseniz.

1|0
    0|0
  • bugün "gone girl" ü izledim, muhteşemdi ama vizyonda olduğu için muhtemelen onu bulamazsın... Hodejegerne diye bir film var onu izle ;)

1|0
    0|0
  • Temel içgüdü :D

1|0
    0|0
  • güzel vampirli tek film van helsing / bilimkurgu olarak eskilerden dune / yenilerden divergent diye bir film

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında filmini izleyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Ne tür lazım ablacım size?

1|0
    0|0
  • Mezarına Tüküreceğim 1

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu da adalet. Pesindeyi tek gecerim. izle bana tsk edeceksin:))

1|0
    0|0
  • 'Memento' .. İzlemediysen hemen izlemelisin. İzlemezsen ateşler salsın evine asdfghj

1|0
    0|0
    • Bence Memento'yu herkes izlememeli. Çünkü anlamayanlar çok oluyor. Psikoloji veya ruh sağlığı dersleri almış insanlar izlerse daha verimli olacaktır (ki zaten derslerde izletiyorlar)

• Zaten öyle. Karakterini çözümlemeden filmi anlayamazsınız ki. O yüzden bence öyle herkese önerme. Çünkü anlamayabilirler. Bilinçsiz seyirci kültürü oluşmasın.

• @mavibetabalik Ben film hakkında yorum yapıp başkaları ile film hakkında konuşmayı sevdiğim için bu tür önerilerde bulunuyorum. Çünkü başyapıtlar bunu gerektiriyor bence. Ama haklısın tabi.

• Malefiz olabilir

1|0
    0|0
  • ruhların evi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...