Atatürke o kadar sövdüler saydılar yok öyleymiş yok böyleymiş diye diğer ülkeleri görüpte örnek alamıyorlar bunlar aziz nesin haklımıydı sizce?

atatürke o kadar sövdüler saydılar yok öyleymiş yok böyleymiş diye diğer ülkeleri görüpte örnek alamıyorlar bunlar. aziz nesin haklımıydı sizce kardaşlar cahillik bu kadar çokmu ülkemizde

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Atatürkün son meclis konusmasını dinle gir youtube , ağız şekillerine dikkat et , ve arastırırsanız ateistlerin çoğu atatürkçü hatta gecen kedibiti bir twitter kullanıcısı kuranımızı ayaklar altına alıp resım çekmiş ve twitter hesabında atatürkün din ile olur olmadık sölediği lafı kaydetmiş bakabılırsınız biz Hz. muhammed ( s. a. v ) 'in ümmetiyiz! Atatürkü sevmek zorunda değilim saygı duyuyorum iyilikleride çok olmus ama kötülükleride hep göz ardı edılıyor.

0|1
    1|0
    • kötü diyorsunda güzel arkadaşım milli mücadele olsun o olsun bu olsun adam çalışmış peki İstanbul hükümeti ne yapmış bir söyle. adam dinsiz olsun olmasın bir şeyler başarmış başarıyı görmeyelimmi

• otamatikmi geliyor cevaplar anlamadım ama neyse önemli olan ülkeyi daha ileri götürmek birbirimize sövmek değil yoksa konyayıda verilsin ankarayıda anlamazsın bile alıvelirler

• Bu al ver olaylari bir tek lozanda oldu ne yazikki. Ama bir daha olmayacak şüphen olmasın. Zira bu zihniyetin yaşam alanlarini sıfırlamak uzereyiz cok şükür. Iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• Atatürkün yeri bellidir bu tür sözlerle insanları kullanmak isteyenlere katılmak kullanılmaktır sadece Atatürk korunmalı ama bu tür sözler edenlerin seviyesine inerek değil

0|0
    0|0
  • İyiliğin kadrini kıymetini kim bilmiş ki bu zamana kadar?
    Atatürk maddesel gücü olmamasına rağmen zekasıyla zafer üstüne zafer kazanmıştır !
    Ancak kıymeti bilinmiyor ! Ahir zamanda sahtekarlara alkış tutarlarmış ki öyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk milleti zekidir (M. K. Atatürk )

Türk milletinin Yüzde 60 ı aptaldır. (Aziz Nesin)

Soruyu soran sence hangisi haklı? Atatürk haklı ise şimdiki hükümet olmalı ve olmak zorunda.

Azis Nesin haklı ise Atatürk saçma konuşmuş oluyor.

Sen hangisinden yanasın :)

0|0
    0|0
    • ironi yapmışsın peki eğitim cahilliği alır eşeklik baki kalırmı sence

• Bu kendi kendini pompalayan ego makinasini iyi kullaniyosun :) ihraç et bunu yerli sermayeye destek olur :)

• bak ben internet kullanıcısı olarak öyle hissettim sorular otamatik gibi eskisi insan yok gibime geldi insan olarak senin iyiliğin için söyledim ama neyse siz bilceniz ks yi severim harcanmasını istemem reis benden söylemesi

• Aziz nesini herzaman desteklemişimdir. Erken farkındalık yaratan bir kişilik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...