Şiir okumak istiyorum?

Şiir okumayı biryerlerden kendi çapımda başlayıp ilerlemeyi çok istiyorum. Sesimin çok uygun ve şiir okunması için adeta yaratılmış olduğunu söylüyorlar hep ama gelip görelimki nereden başlayacağımı bilmiyorum. nereden başlayabilirimki?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende oyle bisey ariyorum bulursan bana haber ver cidden -,- siir okumayi ve yazmayi da cok seviyorum ama gel gor ki bunu gelisterecegim ya da sahne vs olabilecek bir yer henuz yok. hangi sehirdesin sen

0|0
    0|0
    • Off cok hevesliyim ama bir el uzatacak birisi gerçekten lazım buradan bile olur umuduyla yazdım belki vardır gibisinden ama yok anlasıldığı üzere. ankarada yaşıyorum

• Yok galiba haklisin

Kızlar Ne Diyor 1

• alt yapıyı bulmalısın bu işler ilham işidir eğer alt yapıya görre yazamıyorsan senden bir şair olamaz...
    bununda bilincinde olmalısın.. biraz kafiye katmalısın insanlar dikkatini çekmeli ve kendini dinlettirmelisin..
    kagıttan korkma ve kendınce yazmaya basla cumlelerinin anlamlarına ve duzenıne dıkkat et...
    hemen yazma çabasında olma birgünde yazılan şeyden pek bişey çıkmaz güzel yazmaya çalış
    Başarılar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Her yeni basladigin seyde oldugu gibi baslarda tekleyebilirsin biraz.. kendi kendine calis o kisimlari.. kaydedip dinleyerek kendi bariz hatalarini gorursun.. pratik yaptikca duzelir hatalar.. bir de okudugun siirlere hakim olmalisin.. ilk kez gordugun siirlerde duraksamalar yasarsin cunku.. cokca okudugun, bildigin seylerden basla.. populer olanlardan mesela..

0|0
    0|0
Yükleniyor...