Özlem duymak...Kimi özlersiniz, ne zamanları özlersiniz, niçin özlersiniz?

Evet arkadaşlar özlemle ilgili biraz konuşalım. Özlem nasıl bir duygudur sizin için? En çok kimi özlersiniz? Belki özlemimizi satırlara yazarken sıkıntımızı biraz atmış oluruz.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Ruh eşimin kim olduğunu bilmiyorum ama en çok onun sesine hasretim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevgilimi özlüyorum. Hem de çok.

Bugünlerde biraz zor günler yaşıyorum. Daha kötü günler olmaması için dua ediyorum. Ve bu zamanlarda, en çok sevgilimi özlüyorum. Onun sinirlerimi yatıştırıp, moralimi düzeltmesine, benim mutlu olmam için yaptığı her zerreye çok ihtiyacım var. Ve bir de, sarılmayı özledim.

3|0
    0|0
  • Onu özlerim..Hiç durmadan özelreim genelde geceleri müzik dinlerim ağlarım..

0|1
    0|0
  • Ablam 3 ay hastanede yatmıştı bir dönem gerçekten özlem in ne olduğunu o zaman anladım kızımı özlerim eşimi özlerim ablamı özlerim bir de beşiktaş sahili özlüyorum

0|0
    0|0
  • sevgilimi özlüyorum.. çünkü uzakta 2 ay oldu görüşmeyeli..

çok özledim çok..elini tutmayı ve kollarının arasına almasını özledim..

0|0
    0|0
  • yanımda olmasını ıstedıgım ıhtıyaç duydugum ve sesını dahı duymak ıçın dua ettıgım kısılerdır.en çok en sevdıklerımı ozlerım tabıkıde

0|0
    0|0
  • kedimi özledimmmm :(

0|0
    0|0
  • en çok sevgilimi özlüyorum...1 haftadır görüşemiyoruz ve çok özledim

0|0
    0|0
  • sevgilimi..ve sevdiğim herkesi özlerim...

0|0
    0|0
  • Hiçbirzaman benim olmayan özgürlüğümü özlüyorum

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk sevgilimden ayrıldıktan sonra çok üzüldüğümden midir bilmiyorum. Kimseyi özlemiyorum... Sevgilim olduğu dönemlerde sevgilimi özlüyordum aslında ara sıra... Onun dışında anne,baba,kardeş,teyze,dayı, en süper yakın yaldızlı arkadaşlar... Kimseyi özlemiyorum. 5 yıl pederi 9 ay valideyi görmediğim dönem oldu. Özlemedim... Nedendir bilinmez. Çok garibime gidiyor... Ama ilerde annem ölürse özleyeceğimi düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığım tatlı anılarımı özlerim..

0|0
    0|0
  • çocukluğumu.her şeyin en saf en temiz ve engüzel duygularla yaşandığı çocukluğumu...içime çektiğim hava bile farklıymış o zaman ...ahhhhh...çok özlüyorum...

0|0
    0|0
  • her daim bana yakın olan insanları özlerim, pamuk elli yeğenlerimi özlerim. Kız arkadaşım konusunda sadece aşıksam özlerim.

0|0
    0|0
  • sevgilimi, kiz kardesimi ve hic bir zaman goremeyecegim ailemi

0|0
    0|0
    • ALLAH sabır versin kardeş sen türkiye de mi dogdun yani yurtdışındasn sanırm uzun zamandır ama türkçen çok iyi

• amerika yı nasıl keşfettn abim akrabalar mı var

• annem alman, babam yunan turk melezi, zaten turkiye, almanya abd arasinda buyudum :) sonra da egitim ve isim icin geldim

Yükleniyor...