Bir kadının ilgisi nasıl çekilebilir?

Kadının ilgisini hak etmek için illa dalyan gibi boylu poslu mu olmalı orta boylu sempatik ve güler yüzlü bir erkek ilgi odağı olamaz mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• içten olman sevimli olman cana yakın olman iki sıcak bakış bence yeter.

0|0
    0|0
    • içten ve samimi olduğunu anlayabilmesi için seni tanıması gerek bakışa gelince sana dikkatli bakmalı ki gözlerindeki sıcaklığı görebilsin değil mi dediklerin bence dikkat çekilip tanımaya başladıktan sonra olan şeyler

• önerilerin içn sağol

Kızlar Ne Diyor 5

• sevimli sempatik olsun ve de gülümsesin :) "kuul" olmak için ciddi görünmeye çalışan tiplerden hiç hoşlanmam.kendisi olsun ya :) hem zaten çok yakışıklı olmasın ya kıskanırım ben :P gencecik yaşımda mapushanelerde naparım sonra :P

0|0
    0|0
  • Arada ıletısım varsa olur tabıı kı erkekte çene varsa olmayacak bırsey yokk

0|0
    0|0
  • Sempatikler daha çok ilgimi çeker. Ultra mega yakışıklı olmasını aramam. Hele bir de komik ve eğlenceli bir tipse, geveze ise, sinemayı seviyor, iyi müzik dinliyorsa...

Ben fena tav olurum işte.

0|1
    0|0
    • hayat zaten zor ve sıkıcı bu aradıklarınla hayat cidden süper olur yalnız iyi müzik derken

• link ben fikirlerimi kendi sorumda uzun uzadıya anlattım :)

• Kadın dediğin ilgiden, beğenilmekten hoşlanır. Size karşı ters tepki verse de, kararında olduğunuz zaman olumlu yanıt almanız mümkün tabii. Ama yalnız ve şizofrenik olması önemli ayrıntı..

0|1
    0|0
  • bakışlar :)...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...