Film repliklerinden en sevdiğiniz?

En çok beğendiğiniz film replikleri neler arkadaşlar

Güncellemeler:
"Görünüşe göre dünya dilek gerçekleştiren bir fabrika değil." (Fault in Our Stars) Buda benim favorim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hatırlıyorumda gençken bir gece bir yerden dönüyordum sanırım sinemadan ve metroya bindim
    karşımda genç bir kız oturuyordu üzerindeki elbise bol düğmeliydi buraya kadar
    düğme vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi
    ama utangaç biriydim bana baktığında başımı çevirdim sonra ben ona bakınca o başını çevirdi
    iniceğim durağa geldim kapı açıldı indim kap kapandı
    tren hareket ettiğinde bana bakıyordu gördüğüm en inanılmaz gülümseyişiyle müthiş birşiydi
    koşup treni durdurmak istedim
    her gece o trene bindim aynı saatte iki hafta boyunca ama birdaha hiç görmedim
    bu 30 yıl önceydi ama onu düşünmeden
    geçen tek bir günüm olduğunu sanmıyorum
    aynı şeyin olmasını istemiyorum

Indecent Proposal 1993

Robert Redford- Demi Moore

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Filmin adı: Bela İş Başında (National Security (2003))
    Martin Lawrence: Beyaz bir ışık görüyorum, Lanet olsun ışık bile beyaz, OLAMAZ :)
    ve diğer bir sevdiğim replik ise
    Filmin adı: Yeşil Yol (The Green Mile)
    John Coffrey: Lütfen patron. O şeyi yüzüme kapatma. Beni karanlıkğa koyma. Karanlıktan korkuyorum.

1|0
    0|0
  • -Işte bitti
    +Evet Bitti!

-Peki bunu değil de diğerini seçseydi hayatı cok mu farklı olurdu? Bunu herkes için soruyorum, gercekten farklı mı olurdu hayat?

+Evet farklı olurdu ama sadece öyküsü, bunu yaşıyacağına öbürünü yaşamıs olurdu

-Yani?

+Yani sonuç seçimlerde hep aynıdır Aci Her neyi seçersen seç seçemediğin hep üzüntü kaynagı olacaktır, aklın hep o seçemediğinde kalıcaktır, o seçemedigini seçmiş olsaydi yine bana bu soruyu sormuş olcaktın. Hayatta herşey yüzde ellidir, aklınla davransan yüreğin, yüreğinin sesini dinlesen aklın bu soruyu sana hep soracaktır, seçemediğin hep acı verecek bu sabit acı hep olacak!

-Bu kadar mi umutsuz yani?, güzel bir yönü yok mu bu seçimlerin?

+Olmaz olur mu var!. acını seçmekte özgürsün...

http://www.youtube.com/watch?v=UN3F9PJO8Pc

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hiç kimse hayat kadar sert vuramaz sanırsam rocky di filmin adı

0|0
    0|0
  • Ben size parmağımı vereyim sizde bana telefon hakkımı verin. (Matrix)

0|0
    0|0
  • hedef ben miyim tayfun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...