E-kitap mı yoksa normal kitap mı?

hangisini okumayı tercih ediyorsunuz, neden gayet açık ve net daha ne ayrıntı yazayım ben buna bla bla bla :D

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kindle touch aldım.Gayet memnununm

1)e-ink teknolojisi göz yormaz.Okuması çok rahat.Kitaptan bir fark yok

2)Bir dünya kitabı yanımda taşıyabiliyorum.İstediğim yerine not alıyorum,istediğim kelimeyi Wikipedia'da anında aratabiliyorum.Sözlük ile tek tıkla bilmediğim kelimenin anlamına bakıyorum.Kitabın içinde istediğim yeri aratıyorum.

3)Çevreye duyarlıyım,onca kesilen ağaca yazık günah.

4)Sıkıntı yerli kitapların azlığı ve pahalılığı.Olsun idefix ve d&r da var.Yavaş yavaş da artıyor.Sineklerin Tanrısı'nı test amaçlı aldım.Gayet iyi

5)Bir diğer eksi,odaya giren kızlara kitaplıkla hava atamamak olacaktır.Ha zaten bu şekilde hava atmayı düşünen adam varsa,zaten odaya kız atamıyodur.

Bu reader olayına ilgi duyup almak isteyen herkese tavsiye ederim.Amazon Türkiye'ye direkt yollamıyor.Gümrük vs derdi var.Almak isteyen olursa da yardımcı olurum.

Ayrıca kitap kokusu diyenler de,sanırım kitabı okumayıp koklamak için alıyorlar.Ben bugüne kadar bir dünya kitapo aldım,daha birini de burnuma dayayıp koklamadım.susskind'in koku kitabını hariç tutuyorum.Onda deneysel çalışmalarım vardı.

1|0
    0|0
  • Tabi ki normal kitap. Okumak sadece sıralanmış harfleri telaffuz edip anlamak değildir.

İyi bir kitap, güzel bir konu ve iyi bir yazar dışında, kokusuyla ve hissetmeyle anlaşılır.

Okunan her satıra dokunmak harfleri bir kağıt parçasında dizili görmek, kitabın kokusunu olmak hiç bir şeye değişilmez.

1|0
    0|0
  • kağıt sesini kokusunu duyacan, uykun gelince o kitabı yastık yapacan bla bla

1|0
    0|0
  • Elbette normal kitap... Yeri gelecek kitabı okurken uyuya kalacaksın, yeri gelecek hayaller alemine dalacaksın, yeri gelecek kokusunda varlığının büyüsüne kapılacaksın yeri gelecek kütüphanendeki bölümüne koyacaksın... E kitapta bunları göremiyorum... Hatta mümkünse mektup da geri dönsün...

0|0
    0|0
  • tablette okuyorum her şeyden önce bütün kitaplarımı yanımda taşıyabiliyorum. Elbette bedava bulma şansın çok yüksek. mail sms gibi her şekilde paylaşabiliyorsun. Not alıp silebiliyorsun. gecenin bir yarısı istediğin kitabı alabiliyorsun, sabah kitapçıya gitmen gerekmiyor. Tabletimin kokusunu seviyorum... El yazması kitaptan matbaaya geçişimizde 300 yıl sürmüştü. Kokuymuş kağıdı hissetmekmiş saçma şeyler önemli olan içeriktir. Sanki film seyretmek için sadece sinemaya gidiliyor.

0|0
    0|0
  • normal kitabı başka şeye değişmem

0|0
    0|0
  • e kiitapa doğru gidiyoruz zaten telif hakları odeniliyor

0|0
    0|0
  • tabii ki gerçek kitap

0|0
    0|0
  • e kitap maliyet olrak daha ucuz ve dha kullanışlı

0|0
    0|0
  • E-kitap saçma

0|0
    0|0
  • ekitap okuyunca ekrandan gözlerim mahvoluyor. normal kitabı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • E kitap okunmaz kitabın ortasında baska seyler gelir aklınıza sunu izliyim ks.coma giriyim gibi

0|0
    0|0
  • Normal kitap. Nedene gerek yok o sayfaların kokusu yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Okuduğun kitabı hissedip o kokusunu içine çekmediğin sürece kitap okumanın ne anlamı var diye düşünenlerdenim

1|0
    0|0
  • kitap kokmalı bir kere sonra elinle diğer sayfayı tutup heyecanla çevirmesi de var ayracı var.e-book da neymiş pehh.

1|0
    0|0
  • Normal kitap.

0|0
    0|0
  • normal kitap ben okuyamam e kitap falan ki kitabı hissetmem lazım hem araya ayracı nasıl koyucam:)

0|0
    0|0
  • Normal kitabın yeri ayrı tabi. E-kitap kötü değil ama.

0|0
    0|0
  • Normal kitap

0|0
    0|0
  • E kitap nedir arkadaş ya anlamadım gitti.NORMAL KİTAP

0|0
    0|0
  • Kitabı elime alıp hissetmem lazım :)

0|0
    0|0
  • Normal kitap.

0|0
    0|0
  • kitap.

0|0
    0|0
  • normal kitap..

0|0
    0|0
  • e-kitap ne yahu , gıcır gıcır kitap olcak.

0|0
    0|0
  • normla kitao tabiykide

0|0
    0|0
Yükleniyor...