Bazen gerçekten gitmek geliyor?

20 yaşımdayım, lise zamanlarında okumak gereksizdi benim için. Bir yeteneğim vardı kendimce ve hayatımı kurtarmasını umduğum bir sesim vardı. Okulu bıraktım ve radyoculukla tanıştım en güzel Günlerim geçti... Hatta köydeydi evimiz radyo bingöl merkezdeydi o radyoya başvurdum istisnasız alındım aileme yalan söyleyip maaş konusunu hep abarttım sevdiğim isimden olmiyim diye, oysa o para beni geçindiremiyordu bile. Ama yaptım haz aldığım ve sevdiğim için yaptım pişman olmadım asla. Sonra istanbula yerleştim bir radyo bulurum ümidiyle bütün radyolara başvuru yaptım arayacağız dediler hiç aramadılar. Cebimdeki nerdeyse bütün parayı radyolara gitmek için yol parasına harcadım. Ve bitti sözün bittiği yerdi ve çalışmak zorundaydim garsonluğa başladım her gece bir mikrofon başında duygularımi ifade etmeyi ve dinleyicilerin ifade ettikleri duygulara ortak olabieyi hayal ediyorum. Hiç aklımdan çikmiyor o huzur o aybaşındaki gurur ifadesi o sevdiğim işin bana verdiği haz... Hiç aklımdan çıkmıyor bana şiir oku diye yırtınan dinleyicilerin umudu... Hiç aklımdan çıkmıyorum kendim... Kendimi terk ettim resmen neredeyim ben? Ne zaman yeniden tanışıcağım kendimle. Girdiğim her yerde insanların beni masalarına davet etmelerinden gelen her müşterinin masasını silmek bana acı veriyor. Elbet bin şükür halime. Ama ben bir radyocuyum torpille mikrofon başına geçip iki kelimeyi bir araya getiremeyenlerden değil. İki kelimeyi bir araya getirmiş ama mikrofonu eksik bir radyocu. Neler olucak bilmiyorum ama kötü şeyler düşünmeye başladım artık intihar gibi. Bana bir mikrofon ya da bir umut verin...

Güncellemeler:
http://youtu.be/dFbXJxXkSow bu arada kendi sesim yayın kaydımdan

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben begendim güzel bir sesin var kardesim güzelde yorumluyosun inşallah kendıne güzel bir radyo bulursun ve yardım elini uzatan birileri çıkar karşına intihar edicem dedin çok çocukta geldi ciddi oldugunu düşünmüyorum ölede umuyorum allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Ama o istek sadece bu sebepten değil hayatımda her şey kötü gidiyor. Aksilikler birbirini kovalar bilirsin. Bu gidişata dayanamıyorum. Hemde hiç...

• O kadar güzel şeyler söylüyosun ki... İkna olmak geliyor ama artık inanamıyorum. Çünkü bu günler yaşanmamalıydi. Bu böyle olmamalıydı. Bu çok kötü :(

• kardeşim sen daha hiç bişi yaşamadan eller yukarı donlar aşagı olmuşsun :) sabır et güçlü ol zamanı geride bıraktıgında arkana dönüp baktıgında ve iinş. farklı bir yerlere geldiğinde mutlu oldugunda anlıycaksın geçmişte kendını maddi manevi gereksiz yere bitirdiğini her yokuşun bir inişi mutlaka olmalı hersey hep kötü gidemez zaten bu imtihanda allah vermezse isyan olur verirse azarsın bu işler karışık fakat karnın doyuyosa en kral sensin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sesin iyi ya ben begendim pes etme hemen ne olcagi belli olmaz insana biraz sans lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah yardimcin olsun kardes belki nasip degil uzlme derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...