Incir reçeli 2 nasıl arkadaşlar?

Gidenler özellikle nasil bir film bazıları cok guzel diyor bazıları iğrenç gitmelimiyim sizce?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• yarın kaçta alayım seni :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir filmin 1. versiyonu tutarsa 2. versiyonu adam gibi bir hikayesi olmasa bile yapılırki 1. nin kaymağı yenebilsin bedavadan para işte

0|0
    0|0
  • Gidip sinemada izleyeceğim bi' tarzda değil açıkçası, "Nete düşünce izlerim" diyenlerdenim =//

0|0
    0|0
  • Hehe :) Ben Gittim 1i İzlememiştim :) Ama Gerçekten Halil Sezaiden Bu Kadar Güzel Bir Film Beklemiyordum :) Müzikler Oynayanlar Filan Güzel Tavsiye Edeim Git :)))

0|0
    0|0
  • Daha bende gitmedim :D güzelse beraber gidelim D:

0|0
    0|0
  • Sadece galata bestesini halil sezai nin o sesiyle dinlemek için bile gidebilirsin. Kafası Kendinden Bile Güzel şarkısı zaten mükemmel ötesi. Film de aşırı güzel

0|0
    0|0
  • hiç guzel degıl berbat

0|0
    0|0
  • bu sefer adam eits olmuş :)))

0|0
    0|0
  • 1. Cok begenmistim fakat bu kotu. Zevksiz. Konusuz. Bos bir filmdi. Tek begendigim muziklerdi.

0|0
    0|0
  • portakal reçeli daha güzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Şöyle yap 1 deki kadar beklentini yüksek tutma ve 2 yi izle bence git agladim beeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde devam filmleri saçma olur. İzlemedim ama bu önyargım var ve izlemesem de olur diyorum.

0|0
    0|0
  • normal ama verdiğim paraya acıdım, beklenti yuksekti. filmi izleyince yere çaıkldı^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...