İncir Reçeli 2. soundtrack etkileri?

Film beni aşırı etkilemedi ama müzikleri içime işledi diyebiliriz. Var mı aranızda benim gibi filmden sonra bir büyük alan? Özellikle en son çalan Müslüm Gürses- Affet şarkısından sonra aşk acılarını hatırlayan ya da aşık olası gelen ya da affedilmeyi bekleyen? Ya da şu sözleri şimdi okuyunca biraz da olsun tuhaf olan?

" Kalbi aşk geçirmez. Yarası zırhlıdır. Gülüşünde bir şey var, hep içime dokunur."

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Halil Sezai'nin Beyaz Giyme Toz Olur şarkısını yorumlayışı benim için son noktaydı. Her seferinde evladım ölmüş gibi hüzün doluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 Hafta Oldu Filmi İzleyeli. Müslüm Gürsesin Şarkıyı Orada Duydum Sinemadan Geldiğimden Berli Dinliyorum :) Döktürmüş Adam Gitmeden...

1|0
    0|0
    • youtube a yaz incir reçeli 2 soundtrack diye yanına da mezeyle bir büyük.

• ben yazardan o kadar güzel laflar beklemiyordum. herkese uyacak laflar söylendi filmde

• Aynen Ele İyi Yakalamışsın Filmi İzce De İzde Ama Ya :) Ölüler Aldatılmaz... Yarım Olanıda Yarım Olan Tamamlar :) Hele O Mektuplar :)

• Biri olmak lazim en azindan biri icin.

1|0
    0|0
  • halil sezai galata bitiriyor

1|0
    0|0
  • ilk filmin sadece tek bir noktası iyiydi. o da sevişmeden kızla erkeğin arkadaş olabileceğini gösteren bir filmdi. tabi bu noktayı da herkes anlamıyor.

ancak 2. film
    saçma sapan. asla türk halkının gerçek yaşantısını hikaye almayan. işsiz güçsüz sapkın depresyondaki insanlar için çekilmiş bir film. türk filmlerini hiç sevmiyorum.
    @Nymphomaniac31

0|0
    0|0
  • bılmıyorumda hala dınlıyorum ya cok ıyı sarkı
    http://www.youtube.com/watch?v=Gz0_fWB02JY

0|0
    0|0
  • Tadinda birakilmasi gereken filmdi incir receli 2 pismanliktir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kafası kendinden bile guzel icince..

1|0
    0|0
  • müslümün o şarkısını cok severım... filmi izlemedim ama o şarkı gırdıyse zaten bıtmıstır :)

0|0
    1|0
  • Benide fazla etkilemedi adam sürekli içiyor 1. si kadar güzel değildi duygusal bir tarafı fazla yoktu

0|0
    0|0
  • Evet filmin müzikleri harika.

Bu arada senin nick ne o öyle gız :D

0|0
    1|0
    • bu nick kimsede yoktur iki saat nick düşünmiyim dedim dlsldslşdsşld

• amaaaan burdaki bazı kitle yeterince edepsiz benimki onların yanında hanım ev kızı kalıyor :D

• Evet doğru söylüyorsun o konuda :))

Yükleniyor...