Kapali ve acik kizlar?

ben acik bir kizim ama cevremde
kapali kizlar cok var arkadaslarim falan ve neden biz kotu oluyoruz anlamiyorum? mesela sevgilim ben kapali arkadasim ve onun konustugu cocuk disardayiz siz niye el ele tutusmuyosunuz dedim gunah yakismaz dediler hepsi sevgilimde dahil e kusura bakmada ha kapali ha acik banada gunah? neden biz aciklara hersey yakistirilir onlarami yakismaz kafam almiyo hadi bir ornek veriyim kapali bir kizin evlenmeden once iliskiye girmesi nekadar gunahsa bizede gunah! bence kapali yapinca sasirip acik yapinca ondan beklenirdi demememiz lazim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Memlekette Her Türden İnsan Var.. Kıyaslama Yapmaya Gerek Yok. Haram Ve Helal Vardır !! Çok Afedersiniz Erkek Veya Bayan Zina Yapıyorsa Ha Bunu Bir Bayanla Yapmıs Ha Anası Bacısıyla Yapmıs Kadar Kötü Ve Günah. Ben İnançlı Bir İnsanım Nasıl Benm İlkim Olacagını Düşündüğüm Bayan Bana Kendini Saklıyorsa Bende Ona Kendimi Saklamalıyım Diye Düşünüyorum ( Benm Düşüncem ) ...

1|0
    0|0
    • katiliyorum ve size bisey sormak istiyorum madem inancli bir insansiniz neden bana gunah olmuyoda
      kapaliya gunah oluyor ikimizde
      muslumaniz bize yakistiriyoalr onlara neden yakistirmiyolar anlamiyorumki saygi duyuyorum ama onlara gunah olan bizede gunah

• Eee Yani :) Aşk Güzeldir Helalde :) Aşk Onun Gözlerinde Güzeldir :) Helale Dokunmakda Güzeldir :) Ben Helalim Olacak Olanı Bekliyorum :) Ve Onu Helalimken Daha Çok Seviyorum :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Yahu önce git, eğitimini doğru düzgün al, hakkını ver, sonra buradan sorunu Türkçe ile güzelce yaz!

0|0
    0|0
  • günahlar herkez için eşittir Allah kimseye ayrıcalık tanımaz herkez kendi günahını kendi çeker kimse kimseyi zorlayamaz Ahlak insanın içinde olmalı gerisi onunla Allah arasında

0|0
    0|0
  • patlak kızlar kapanıyor kendılerını kapalı gösterip namuslu sandırıyorlar kısa giyen kızların yarısı düzgün onu bılıyorum gerisi celiski

1|0
    0|0
  • Şimdi anlamadığım bişey var burda. sende inançlı olduğunu söylüyorsun ama kapalı değilsin?

0|0
    0|0
    • her inancli insan kapanacak diye birsey yoktur arkadasim?

• Bal gibi var kardeşim, iyice bak
      Kadının avret yerlerini kapatması farzdır. buna saçıda dahildir.

• Sonuc itibar meselesi

0|0
    0|0
  • Günah nedir bilmeyen açklar çok oldgndan durum böyle

0|0
    0|0
  • Bnce kapanan kadın 5 yas yaslanio

0|0
    0|0
  • aynen çok saçma l*n bu

0|0
    0|0
    • aynen beni anlayan biri var sacmaki ne sacma ona gunah bana degil :D

• canım kapalı resmın var mı :)) bir arkadasım soruyorda

0|0
    0|0
  • Ne varsa onlarda var zaten kasma kendini senlik problem yok.

0|0
    0|0
  • Saçma olmuş sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizede gunah

0|0
    0|0
    • aynen ya onlara gunahta bize gunah degilmi bize her pisligi yakistiriyolar kapali biri olunca gunah e bizede gunah

• ay varoşlarla takılma kız

0|0
    0|0
    • kapali kizlarin varos olduguna inanmiyorum oda onlarin dusuncesi saygi duyarim sende denemelisin canim sadece neden ayrimcilik oluyor onu sordum boyle dusuncelere giren sen cahilsin

• kapalılara demedim kiiii isteyen istediğini giysin ben özgürlükten yanayım ama o tarz ayrımcılık yapanlar net varoştur onlardan uzak durr

• Sana da hak veriyorum ama bir şeyi yapınca tam yapmamız lazım diye düşünüyorum. Kapanacaksan hakkını vere vere kapanacaksın. Dinine bağlıysan tam bağlı olacaksın. Benim görüşüm bu.

0|0
    0|0
  • Sende ne karisiyosun millete sanane ister tutusur ister tutusmaz. Gunahina gelince evet gunah. Yapma rahatsiz oluyosan yorumlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...