Kapat

Sziget festivaline giden varmi? ya da gitmek isteyen?

Sziget festivalini ya da tomorrowlandi izlediktn sonra kendi hayatimdan sogudum be, para biriktirip gitmek istiyorum nasip olursa :)

Güncellemeler:
Elektro müzik etkinligi bilmeyenler youtubedan izleyin

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• özellikle tomorrowland insanlık dışı bir şey ya. seneye gitmeyi düşünüyorum ben bakalım, arkadaşlarla da ciddi şekilde konuştuk 4-5 kişi gidebiliriz

0|0
    0|0
  • Kafa birini bupsam uniden sonra gitcem ama yokki

0|0
    0|0
  • nere ora amerikada felan mı :D biz daha çoruma gidemedık guzum :D

0|0
    0|0
    • Belcikada bir etkinler tomorrowland, szigette macaristandami neydi youtubedan izleyebilirsin

• araştırmadan senden öğrenim diyorum.. nedir tam olarak

0|0
    0|0
  • inşallah gidersin.

0|0
    0|0
  • ben gittim sarısın bir hatun ayarladım sonra sinemaya gttik sonra her sene bu festivale gitme kararı aldım

0|0
    0|0
  • Tomorrowlandin biletleri 1saat icinde tukeniyor diye biliyorum bu sene ben gitmeyi dusunuyorum ve o kadarda pahali degil))

0|0
    0|0
    • Bilgilendirmek gerekirse 2015de mayis 1 de brezilyada basliyor 1-2Bilgilendirmek gerekirse 2015de mayis 1 de brezilyada basliyor 1-2-3 mayisda 3gunluk en ucuz bilet 1677 tl ve 8000e kadar gidiyor isterseniz tek gun icinde alabilirsiniz ama orjinali temmuz ayinda belcikada duzenleniyor kendi yerinde. David guetta, afrojack, avicii, martin garrix, steve a. gibi dunyanin en iyi djleri sahne aliyor. Genelde universteli genclerin katildigi 3gun boyunca uyuyamiyacaginiz dunyanin en buyuk elektronik muzik festivali giderken Şekerlerinizi almayi unutmayin pisman olabilrsiniz-3 mayisda 3gunluk en ucuz bilet 1677 tl ve 8000e kadar gidiyor isterseniz tek gun icinde alabilirsiniz ama orjinali temmuz ayinda belcikada duzenleniyor kendi yerinde. David guetta, afrojack, avicii, martin garrix, steve a. gibi dunyanin en iyi djleri sahne

• Ticketbis com tr adresinden bilgi edinebilirainiz

• dün gidecem

0|0
    0|0
  • çıplaklar partisi mi ne o

0|0
    0|0
    • Etkinlik, her yil yüzbinlerce insan gidiyo ve dunyanin en iyi djleri sahne aliyo ve acayip süper bisey videolari izledikten sonra çok fazla heveslendiğim birsey

• irlanda çok uzak ama :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Götüreyim seni :dd

0|0
    0|0
Yükleniyor...