Hangi kitap okuyorsunuz?

hangi tür kitaplar okuyorsunuz

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Ruh halime gore okuyorum. Politik, suc, polisiye, ask, oyun, siir, kultur, edebi

0|1
    0|0
    • erotik okuyon mu?

• Sana bağlı, açık açık sevişmenin anlatıldığı, ama asıl meselenin başka bir şey olduğu kitap. Bu kitaptan haz alınması kişilik bozukluğu göstergesidir bence.

• yani o kadar dramın üst düzey olduğu bir kitap diyorsun yani çok ilgimi çekti bu kitap alsam iyi olcak sanırım

Kızlar Ne Diyor 15

• boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Dram çok hoşuma gidiyor. O an o insanların yaşadıklarına tanık oluyor, üzüntülerini hissedebiliyrosun. Misal "Kürk Mantolu Madonna ronanında gerçekten duygulanmıştım.

0|0
    0|0
    • dram okumak güzeldir insanı biraz daha insanlaştırıyor vicdannı tazeliyor o bakımdan harka kitaplar ateşten gömlekte çok güzeldir onuda tavsye ederim sefillerde aynı şekilde

• Edebi romanlar okurum. Türü farketmez

0|0
    0|0
  • Vicik vicik ask ve erotik romanlar disinda elime ne gecerse okurum. Tarihi, fantastik, bilim kurgu, polisiye ve tabiki siir kitaplari. Hepsi benim bebeklerim 😻

0|0
    0|0
  • Kitap okumuyorum ne zamandir genelde tarih

0|0
    0|0
  • Agatha Christie hiçbir zaman eskimeyecek polisiye klasiğidir.

0|0
    0|0
  • Değişiyor, Bazen aşk romanı bazen sherlock holmes tarzı :D

0|0
    0|0
  • şu an Aska Yolculuk /Sinan Yağmur
    Genelde tasavvuf, biyografik romanlar

0|0
    0|0
  • City of heavenly fire adlı kitabı okuyorum.

0|0
    0|0
  • Roman

0|0
    0|0
  • genelde gizem okuyorum

0|0
    0|0
  • hıc bır kıtap okuyamıyorumm :)

0|0
    0|0
  • menekşe kokulu hikayeler :) genelde renkli cıvıl cıvıl bir kitap olsun benim için yeter :)

0|0
    0|0
  • Suc ve ceza ya basladım sayfa 186 oldu sarmadı en tekileyici cümlesi " dedimya siz hiçber şey anlamıyorsunuz " zihnimde yer etti emanetci morugu gebertmesi bile sıradan geldi ben daha çok bir solukta okuya bilecegim kitaplar sviyorum adı aylin veya necati cumalının aşkta gezer veya balonla beş hafta :) gibi tarzım bu sanırım...

0|0
    0|0
    • suç ve cezayı okudum 4 ya da 5 günde bitirdiğimi hatırlıyorum bir solukta okuncak kadar sürükleyici kitap nasıl oldu da sarmadı anlamadım :)

• Metin kacanın fındık skiz geldi bak şimdi aklıma "meto bas gaza gidelim " by by..

• onları okumadım ama okusam iyi olur denemk lazım arada farklı yazarları

• Ulla nasil musluman oldu okuyorum

0|0
    0|0
    • ne dedin anlayamadım :)

• Tamam acarm kapatacak bsey yok zaten :D

• yani böle konularda gizlicek bişey yok bide bana mesaj atasan harika olur gari :)

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...