Roman yazıyorum ama... :)?

Roman normalde dram fakat ben arada trajikomik, gizem ve azcıkta gerilimli olaylar ekliyorum? Doğru mudur?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Romani roman yapan sıkıcı konusu degildir. Konunun islenis seklidir. Sen kuralina uygun yazdiktan sonra istersen Pollyannayi isle, roman yine romandir. Tebrikler bu arada iyi cesaret 😳

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Şu ana kadar kötü yorum almadığıma göre konuyu iyi işliyorum mu demektir. Sadece ufak tefek betimleme eleştirisi ve yazım yanlışı eleştiri aldım. :)

• Ya Tolstoy bile bir romani herkese begendiremez ki... Kasma kendini bence. Sen en iyisini yap yeter

• Haklısın galiba. :) Tekrar teşekkürler. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• farklılık iyidir:)

0|1
    0|0
  • ilk öncelikle kutlarım güzel uğraş. ;)
    soruna gelince bence ortada sorun yok,
    çünkü dram'ın tuzu biberidir bence zaten az bir gerilim.
    hem orijinal bir eser ortaya çıkarmış olursun ve bu da tadından yenmez olur. ;)

1|1
    0|0
    • Umarım konuyu iyi işliyorum. :) inşallah tadından yenmez. Cevap için teşekkürler. :)

• rica ederim. :)

• En sevdiğim tarz sen yaz alacam söz

0|1
    0|0
  • olur ole seyler Orti sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Bide yanına çalgı koy tam öyle olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmaz bu tutmaz

0|1
    0|0
    • Şu ana kadar kötü yorum yok. Tek tük eleştiri aldım ama çekiniyorum bir bölümü tutmazsa bir daha o bölümü toparlamak zor oluyor.

• Nasıl bağlayacağına bağlı, bana pek doğru gelmedi ama.

0|1
    0|0
    • Şu ana kadar kötü bir yorum almadım ama yine çekibiyorum öyle yazmaya çünkü beğenilmeyen bir bölüm varsa yazdın mı bir daha onu düzelemek zor.

• Teşekkürler. :) Olabildiğince yaşadığım ve hikayeyle bağlantılı olduğunu düşündüğümüde yazıykrum mesela inanması daha kolay oluyor. :) Olayı bildiğimden hissettirmeside kolay oluyo. :)

• Doğru yoldasın bence de gerçekleri kullanmak en iyisi.

• Kara Mizah deniyor galiba ona

0|1
    0|0
Yükleniyor...