Duygusal film öneriniz?

Arkadaşlar boyle aglayip zırlamalik bir film istiyorum bol asklı :) tavsiye ederseniz sevinirimm

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal film izlemem ki ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iran sinemasından geçen bir film izledim. adı Baran. kıro işidir gibisinden önyargılarla başladım filme ama ağzıma sıçtı desem hiç abes kaçmaz. kız ve erkek birbirleriyle hiç konuşmuyor, gözgöze gelmiyor falan, bu tarz bir film yapmışlar. sefillik ve dramın içinde aşk nasıl olurmuş acı acı anlatan bir film. sen milleti boşver. bunu izle. izlemesen bile not et.

0|0
    0|0
  • ben bugüne kadar tek bir filmde film bitti oturup ağladım o da notebook du. Sen ağlamayı boşver amelie izle seni 1 ay deli gibi mutlu eder abartısız :)

0|0
    0|0
  • Bak duyusal film istiyosan ucurtma avcisini izle. Bunun kitabida var. Hatta kitabini oku. Yazari khalid huseini. Bu adamin bir diger kitabida bin muhtesem gunes. Bunun filmi var mi bilmiyorum. Eger kitap okumayi sevmiyosan bu iki kitabi oku 3er günde bitirirsin. Ben aglicak duruma gelmistim. Kizlar kesin aglar.

0|0
    0|0
  • grave of the fireflies. son 10 dakika perişan etmişti bizi valla. film bir animedir ve 2. dünya savası japonyasında 2 kardeşin başından geçenleri konu alır. büyük ağlatır. yani aşk yok.

0|0
    0|0
  • Evim Sensin
    Aşk Tesadüf Sever
    Su ve Ateş. Ilk aklıma gelen 3lu bu şekilde Türk olarak.

0|0
    0|0
  • Eğer alt yazı okursan jab tak hai jaan
    Hint filmi

0|1
    0|0
    • onda aglamaz ki pek knk o daha çok mutlu ve romantik geçiyor Ghanji ya da Fanaa'da aglıyabilir köpek gibi :D

• Vayy sende biliyorsun bu işleri komedi ve romantik karsısımı bir filmdir bu

• Great get sby

0|0
    0|0
  • Umut diye bir turk filmi var cicek taksideki abuzer oynuyordu, o film cok guzel izlemelisin

1|0
    0|0
  • Now is good aglamazsan bir sey demiyorum :)

0|0
    0|0
  • Evim senesini izledin mi?

0|0
    0|0
  • aynı yıldızların altında , rab ne bana, aşkın 500 günü , arkadaştan öte

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • İncir reçeli
    Aşkın 500 günü
    İncir reçeli

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever.

0|0
    0|0
  • Aynı YIldızın altında '' Cok Güzel bir filim birde Aşkın yaşı yoktur Var.

0|0
    0|0
  • Incir receli 1 ve 2
    Aglamazsan gel yaz uyeligimi silerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayni Yildizin Altinda

1|0
    0|0
  • bir tutam cennet
    one day