Resimler nasıl sizce? olmuş mu?

herkes kendi resmini koyup oram buram nasıl diyor ben de şansımı böyle kullanayım dedim nasıllar sizce?
http://i.hizliresim.com/8ErzM7.jpg
http://i.hizliresim.com/rdD1Oa.jpg

• güzel olmuş devam etmelisin ışık var sende!!
    94% (61)86% (94)89% (155)Oy Ver
  • eh işte.. idareten olabilitesi var..
    6% (4)6% (6)6% (10)Oy Ver
  • ne nalet bir şey bu göze zevkime zarar!!
    0% (0)8% (9)5% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
beğenen beğenmeyen herkese yorumları için tekrar teşekkür ederim:) iyi geceler..

0|3
34|79

En İyi Erkek Görüşü

• Alttakileri Henry Cavill ile Kathrine Heigl a benzettim üstekini çıkaramadım.

1|0
    0|0
    • :)) benzetebilmişim demekki çok sevindim:) üsteki de nick bateman..

• Bir de Cüneyt Arkın ın en yakışıklı hallerinden birini çizmeni çok isterim, Türkan Şoray da tabi, zaten çizdiysende paylaşırsan çok memnun olurum.

• yok çizmedim ama müsait olduğum bir vakit çizerim belki:)

Erkekler Ne Diyor 78

• Farklı tonlarda kalemlerle daha da gerçekçi bir etki yakalayabilirsiniz.
    Çizim yaparken mümkünse HB den 9B ye kadar tüm tonları kullanın. Ufak anatomi hataları ve ton eksikliği dışında fena çalışmalar değil.
    Elinize sağlık.

1|0
    0|0
    • zaten elimden geldiğince hb den 8b ye kadar kullanıyorum çizimlerde ama olduğu bu kadar.. dediğiniz gibi anatomik sorunlar fazla bence de..

• tavsiyenize uyacağım teşekkür ederim..

• Rica ederim.

• valla güzel cizimler yetenegin var belliki..
    devam etmelisin

1|0
    0|0
  • gayet iyiler fakat yakışıklı erkekten daha fazlasını çizebiliyo musun görmek gerek. kadın da demet akalın'a çok benzemiş.

1|0
    0|0
    • genelde çizimlerim portre üzerine ama herhangi firgürü de çizebilirim.. yorum için sağolun:)

• demet akalın'ı ben de güzel bulmuyorum ama çizimdeki kadını da herkes bulmak zorunda değil. ağız yapısı, gözler falan cuk oturmuş. birkaç buna benzer pozuna bakarsanız anlarsınız zaten :) tekrar tebrik ederim.

• haklısınız:) tekrar teşekkür ederim:)

• Ohaaa diye bagirasim var şuan.

1|0
    0|0
  • Tebrikler güzel uğraş vermişssin bence birazda karakalem ile gothic tarzında çalış güzel şeyler çıkartabilirsin diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • helal olsun kız sana harbiden sende ışık var bir de face de grafikerler gruplarında bulunuyormusun o gruplara takıl bak devam ;))

1|0
    0|0
  • Mükemmel.

1|0
    0|0
  • harika cizmissin gölgeler süper, karakalemle calismak kolay degil. Bende ciziyorum ama benimkiler daha farkli pek hosuna gitmez zaten:)

1|0
    0|0
  • Tebrik etmekten öteye bir şey demeye hakkım yok. Çok ince detaylar var, koyulukları ve derinliği çok iyi yansıtmışsın. Gerçekten başarılısın. Umarım gelecekte sergi açabilecek duruma gelirsin.

1|0
    0|0
  • bunları sen mi yaptın vay canına ne yetenek yahu. gerçekten çok iyisin. ya var ya benim böyle yeteneğim olacak off off diyorum

1|0
    0|0
  • manyak bısey ya nasıl kalemle cızılen bısı boyle olabılır aklım almıyo muthıs gelıyor bana cok etkılıyo manyak bısey herzaman boyle dusunmusudumr

1|0
    0|0
  • Süper ötesi yani helal olsun :)

1|0
    0|0
  • Vay be. Rica etsem bir resim cizermisin? Bana o resmi verirsen birde aylık kontör paranın vereyim :) Malum öğrenciyiz en iyi teklifim bu olabilir :))
    Bunu begenmeyecek insan olurmu be :)

1|0
    0|0
  • çizimlerin güzelmiş en azından yeteneğini gösteriyorsun

2|0
    0|0
  • hmm niceee..

1|0
    0|0
  • Ne ışığı yaaa cevher var bence sende, umuyorum bir güzel sanatlar fakültesindesindir.

1|0
    0|0
  • Güzel de bayan resmi olsaydı daha iyiydi bir tanede tek erkek resimleri o kadar etkileyici değil ama sen yeteneklisin o lafım yok :)

1|0
    0|0
  • Cin ali çizemeyen bir adam olaraktan ağzım açık baktım resimlere :O Muhteşemler ya. Tebrikler.

1|0
    0|0
  • güzel sayılır

1|0
    0|0
  • Harika bence.

1|0
    0|0
  • Başarılı.

1|0
    0|0
  • Gayet başarılı eline sağlık :)

1|0
    0|0
  • İlk resimdeki tanıdık geldi biraz ama

1|0
    0|0
  • harika olmuş tatlım hayallerin varsa üstüne git kimseyi dinleme :)

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Detaylar güzel.

1|0
    0|0
  • Ellerine sağlık güzel. fakat bir kaç yorumda bulunmak istiyorum eğer kabul edersen.

1|0
    0|0
    • tabi ne demek yorumlayabilirsiniz

• yorum ve tavsiyeler için teşekkür ederim dediklerinize dikkat edeceğim..

• reca ediyorum. başarlar dilerim.

• Beni cizsene karakalem waowww 😊

1|0
    0|0
  • Sende projektör gördüm panpa ohihig
    Eline saglik. Yeteneğinin düş peşine. Sadece imzalarini alta kenara alirsan daha hoş olur. Göze batmasin...

1|0
    0|0
  • Tartismasiz kesinlikle a senden bile şüphe ederim b ve cyi nasil koyarsin kendine haksizlik ediyosun başarılarının devamini dilerim

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim:) iyiki koymuşum diğer şıkları farklı görüşler de varmış ki ben de kendimi a şıkkından çok b şıkkında görüyorum.

• Canimsin kardeşim dikkat et kendine 😊😉

• Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor...