Grinin elli tonu?

Okuyanlardan yorumlari alabilir miyim begendiniz mi? etkilendiniz mi? Kitapla ilgili dusunceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Bu kitabi okuyan bayan hic yok sanirim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her kadının okuması gerekli saçma sapan cinsel tabuları yıkıyor.. Benim kız arkadaşım okuduktan sonra cinsel ufku açıldı pozitif anlamda cinsel hayatımıza çok katkısı oldu..

1|0
    0|0
    • Yaa teeekkurler

• Nette PDF formatını bulmuştum bir ara.. sizde googleda arayın bulursunuz her halde..

Erkekler Ne Diyor 7

• Sexin bir yaşam kaynağı olduğunu anlatan günümüzün freud kılıklı erotik fantazi yazarı. Okumaya değer

0|0
    0|0
    • Burdan sadece sen sevmise benziyosun

• ne kadar edebi yönü düşükte olsa psikolojik yönünü iyi incelemek gerekiyor. Sonuçta var olmamızın amacı üremektir :)

• Varolmanın amacı Allah'a ulaşmaktır.

• ben okumadım ama bir yazıda rastladım bu kitabı okuyan kadınlarda aldatmaya meyil artıyormuş. tabi herkes için geçerli olmaz

0|0
    0|0
  • Filmi çıktı onun ama kadınları kitabı daha çok etkiler diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • tammen seks kitabı kadınları sekse davet ediyor bazı kadınalrın tabusunu yıkmak için edepsizlik işte. dünyada iyi insanı bırakmamak ve yaptıgı iğrencliklerin normalleşmesini saglamak.

1|0
    1|0
  • Sevmedim sevmem aykırı geliyor.

0|0
    0|0
    • Okudun mu hepsini ya da biraktin mi okudum simdi bir kismini oldukca aykiri

• Şuna karşıyım. Kitap yazılır, bunun edebi tarafını yargılamıyorum. Düşüncesi aykırı. Bir tane türk öğretmen kocasını 50 adamla aldatıp bunu kitap yapıyor... yahu bu zihniyet ne ya?

• o ne yaa

0|0
    0|0
  • Okumadım ama cinsel içerikli ve saçma dedi okuyan arkadaşlarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...