Deccal diye bir şey gerçekten var mı yoksa bir peri masalı mı ne düşünüyosunuz?

deccal dünyanın sonunda ortaya çıkması beklenen yaratık şahıs

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Hadislerde iki çeşit Deccal'den bahsedilir.

1. Mesihi Deccal. Ki Hristiyanlar arasında çıkıp dünyaya musallat olacaktır. Ve ben bunun, "Beyaz Saray" eksenli Büyük Şeytan Amerika olduğunu düşünüyorum.

2. Süfyani Deccal. Ki Müslümanlar arasından çıkıp İslam dünyasını mezbaha ve viraneye çevirmek (BOP) için çalışan, "Ak Saray - AKP" merkezli hükümet olduğunu düşünüyorum. Mesihi Deccal ve Süfyani deccal hakkındaki 5. Şuada yorumlanmış hadislere bakabilirsiniz.

Evet, hakkında uyarıldığımız Süfyani Deccal AK Parti hükümetidir.

Lütfen okuyunuz:

www.siyasetmektebi.com/...lahligini-ilan-etti.html

Not: Ancak bu, AKP ile danışıklı döğüş içerisinde olan diğer parti-kurum-dernek-cemaatlere yönelmemiz anlamına gelmiyor diye düşünüyorum. Zira, yanlışa karşı yanlış bir cephede mücadele edilmez.

Teşekkürler.

0|0
    0|0
    • Not II: Asr-ı saadette Hz Peygamber (s. a. a) insanlara onların diliyle konuşmak zorundaydı. Ve öyle de konuştu. Ancak günümüz insanları, ahir zaman hakkındaki hadislere bu zamanın anlayışı ile bakmalıdır, o dönemin diline göre bakılırsa Peri masalı dediğiniz şey ortaya çıkar. O hadislerin gerçek anlamları için Üstad Said Nursi'nin 5. Şuasına bakınız. Güzel yorumlara çokça karşılaşabilirsiniz.

• Tanrıya karşı var olan her isyanın destekçisiyiz :)) deccal varsada yoksada

0|0
    0|0
  • mehdiyet olayı ve deccal sıhhi hadislerde geçiyor kardeşim buharide Suid de ama hadislere karşı gelen taraf ise bunların sadece palavra olduğunu öne sürüyor.. Hadis dini şuanki zaman ahir zaman ama bize verilen emir kitaba biat haricine değil yani kuran-ı kerim den başka bişeye inanmamak daha iyi ama varda diyorlar

0|0
    0|0
    • o zaman kuranda yazmayan herşeyi kabul etmesek daha mı iyi

• daha sağlam sana allah katında hesaba çekileceğin gün biz bunu kitapta yazmadık ama senin inanman gerekirdi demiycekler biz kuran-ı kerimden sorumluyuz sen ben okudum ve rabbimin dediklerini öğrendim dediğin an kimse sana şu şu yıl şunu yazmış gibi mantıksız bir savunmada bulunamaz

• Var dünyaya inince bir çok insan onun leşinden gidecek

0|0
    0|0
    • insan mı başka bişey mi

• tek göz falan deyince aklıma illüminati geldi bir bağlantısı var mı acaba

• Evet zaten illimünati derken deccal kastediliyor sağ gözü kördür

Yükleniyor...