İncir Reçeli 2'ye kimler gitti? Filmi nasıl buldunuz?

İncir Reçeli 2'ye kimler gitti? Filmi nasıl buldunuz? Gidecek olanlar sap mı gideceksiniz manitayla mı?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• film erkek ile kızın aşık olduğu kişiyi kaybettikten sonraki hallerini anlatıyor. halil sezai aynı ben :D :D 2 sahnesinde duygulanmıştım 1. senden başka gidecek kimsem yok 2. aşık olmadan önceki sana benziyormu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Henüz gitmedim açıkçası..

Gidilip izlemeye değer olacağını düşünmediğim bi' sinema..
    Nete düşünce izlerim..

0|0
    0|0
  • İncir reçeli' ne ne sap giderim, ne de manitayla giderim.
    Zorla götürülürsem ilk önce kendimi sonra yanımdakini vururum :D

0|1
    0|0
  • İzlenmesi gerek, duygu seline kapılmadan, hikayeyi iyi anlayarak, gerçekten seven insanın hali nasıl olur çok iyi canlandırmış Halil Sezai, müptezel olmuş diyebilirim, hoşlandığım kızla gittim sinemaya, love seat koltuk bile aldım :) Filmden sonra bir müddet kendime gelemedim, insanlar, sevgi, dram, insanlık daha ne söyleyebilirim ki, sadece izlemelisin...

0|0
    0|0
  • Avengers 2 dururkene heheyttt kim bakar o filme.

0|0
    0|0
  • Gitmeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • Gitmek nasip olmadı daha

0|0
    0|0
  • benim hatunla gidicem. cok guzel olacagini dusunuyorum. cok sevdigim film tiplerinden zaten incir receli

0|0
    0|0
  • ben gittim mukemmel çekilmiş bir hikayenin devamı... hele birde kalp kirikliginiz varsa tam yerine nokta atist yapiyor... begendim tavsiye ederim ha tek gittim...

0|0
    0|0
  • gitmedim. bana anlatırmısın filmi (biraz)

0|0
    0|0
  • sarmaz benı oyle fılmler

0|0
    0|0
  • hatunla yiyişmekten bişeye bakamadık ki. arkada işi pişirmekten.. bildiğin boşa para verdik.

0|0
    0|0
  • çok merak ediyordum ama 1. sini arattı doğrusu...

0|0
    0|0
  • Gitmeyeceğim

0|0
    0|0
  • incir reçelini sevmiyorum.
    hem film olarak hemde kahvaltılık olarak.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Merak içindeyim ama gitmeyi hazmedebilir miyim bilmiyorum, ilk film yasadiklarimi izliyor muşum gibiydi..

0|0
    0|0
  • Internete dusunce izleriz ya sap sap gidilmez.

0|0
    0|0
  • sırf gündemde diye izleyeceğim birincisini çok beğenmediğim gibi bunuda beğenmem

0|0
    0|0
  • Ben biri bile o kadar beğenmemişken buna davet üzeri bile gitmem sanirim

0|0
    0|0
  • Romantik filme gitmem -_- en son dabbeye gitmistim :D

0|0
    0|0
  • Gitmicem

0|0
    0|0
  • Çok güzeldi. Bazı anıları hatırlattığından ben ağladım bazı yerlerinde :)

0|0
    0|0
  • Açıkçası büyük beklentiler içerisinde gittiğim bir film değildi ama film beklentilerimin çok üstünde çıktı ve beni çok tatmin etti.
    Bu filmde, ilk film kadar güzeldi. Hatta bu film ilk filme nazaran sadece dram filmi olmaktan çıkmış, dram ve komedi unsurları çok güzel harmanlanmış. Film süresince kâh güldüm kâh ağladım. Ve filmin müziklerine gelirsek tek kelimeyle muhteşem.
    Kısacası filmi çok beğendim, ilk filmi beğenenler bunu da beğeneceklerdir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...