Babam kapidan telefon konusmami dinlemis!!! Yardimmm?

Gece 2de henuz flort asamasinda oldugum kisiyle 2 dakika konustum. Uyumadan sesini duymak istedim falan dedi. Neyse bir ses duydum kapidan onemsemedim. Sabah annem geldi gece kimle konusuyodun baban dinledi seni zor sakinlestirdim babani dedi arkadasim dedim. Telefonun saatini degisip bir kiz arkadasimi aramis gibi gosterdim arama kaydindan. Neyse iste acayip sinirlerim bozuldu. Dinleyebilecegi sey de iyiyim sen nasilsin napiyosun tamam gorusuruz yarin kelimeleriydi. Simdiyse bana o***** muamelesi yapiliyor evde. Ne yapmaliyim ben?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ay bende dun 12 den 4 e kadar biriyle konustum ödün patladi duyacaklar diye
    Benimde annem dinliyo dikkatli olmak lazim aslinda kotu bisey yapmadin ama iste onlara gore kotu

0|0
    0|0
    • Normal bir konusmaydi yani bir de nasilsin iyiyim napiyosun tarzinda sadece 2 dakika konustuk

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu nasil yaparsin hic utanmadinmi hic yuzun kizarmadimi hadi onuda gectik sen nasil bir insansin yapacak bisi yok evleneceksin 😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • takma geçer bunlar inandırmaya çalışırsan farkedilir zaten normal devam et

0|0
    0|0
  • Yasin kac bilmem ama cinsel konulara girmemisseniz telde birsey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar için sorun

0|0
    0|0
  • Millet neler yapiyo arkadasimla konustum sadce falan de uste cıkmaya calis her zaman ise yarar

0|0
    0|0
    • bir de anlasalar :( sanki ne yapiyorum ya annem diyoki gece boyunca dusundum acaba bu kiz napiyo diye bir de annemden hicbisey saklamam ben simdiye kadar sevgilim bile olmadi bu ilk ve 21 yasindayim dusun yani utanmasalar o**** diyecekler bana

• Anladım aynı benim durmumdasın bende 18 hic sevgilim olmadi. Ama yani yaptiginda da pek bir sey yok sanırım ailen asiri tutucu ondan beikide viraz gizli yapmalisin yani daha dikkatli ol evde kimse yokken falan telefonla konus. Elinde telefonla sık sık mesajlasma onların yanında daha cok goze batarsın ama yani koca 21 yasında kızsın cok ilginc.

• Universite okuyorum bir de

• Ayni şeyi yasamistim yaa saka gibi kuzenimle konuşuyorum demiştim. Sonra kuzeni de ayarlamistim falan ama inanmiyorlar. Aynen o muameleye devam. Zamanla gecer.

0|0
    0|0
    • Kotu bisey yapsam tamam kabul ama normal bisey konustum bir de zoruma gitti ya

Yükleniyor...