Kısa film çekmeye kalksanız ne çekerdiniz?

Kısa film çekmek istiyorum. Ama okulda sizce nasil yapmaliyim? herşey hazır sadece müdür kızar diye korkuyorum :D

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• aksamları cekerdım gerılım fılmı cekerdım. yenı moda handycam yontemı ıle cekerdım. ortam tamamen karanlık olurdu sadece handycam ısıkları ıle aytınlatırdım ortamı. korıdordakı sınıfların kapılarını kapatıp actırırdım hızlıca ses gurultu yaptırırdım. basrolde oynayanlar arkadaslarım sureklı bırseyden kacarlardı okuldan kurtulmaya calısırlardı sınıflarda saklanmaya calısırlardı. peslerınden neyın geldını neyın kovaladını asla gostermezdım. sınıfta saklanma sahnesınde bırının ayaklarından cekılıp goturuldugu bı sahne cekerdım. sonra buldugumuzda heryerı kan ıcınde olmus bulurduk. falan fılan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Arkadaslarim cekmislerdi. bir reklam tadinda. Gay birini oynatmislardi. Eline omo matik verip kamera kirlenmek guzeldir diyodu. :)) aklima geldi paylasmak istedim.

0|0
    0|0
  • "Sağ elim ve ben" olabilirdi ismi.

0|0
    0|0
  • Psikolojik gerilim.

0|0
    0|0
  • erkekler ve penisleri

0|0
    0|1
  • hayatta ne kadar önemsiz şeylere ne kadar büyük tepki verdiğimizi anlatan bir film olurdu herhalde ya da incir reçeli filminin 3. serisi olurdu :D

0|0
    0|0
  • Kendi hayatımı çekerdim heralde...

0|0
    0|0
  • Müdür kızar diyince aklıma kötü şeyler geliyor.

İçim fesat, gaçayım ben

0|0
    0|0
  • bende istiyorum. konu hazır ama ekip lazım.

0|0
    0|0
  • Ogrencilerin kalem kitap yerine bonzaiyi tercih edip kariyerli bir hayata kavusmalari yerine olmeyi ve pis bir hayati tercih etmelerini cekin de ibret alinsin biraz

0|0
    0|0
  • Ödül falan alirsan devlet büyükleri hakkinda kotu yorum yapma yumruk yersin

0|0
    0|0
  • Kadınları anlamak.

0|0
    0|0
  • romantik komedi çekerdim :D

0|0
    0|0
  • tüm ekipmanların hazırsa müdürünüzle konuşup durumu izah edin izin vericektir.

0|0
    0|0
  • apokaliptik birşeyler çekerdim büyük ihtimal. Müdür kızmaz bence (Konuya göre değişir tabi)

0|0
    0|0
  • Oğşanıım (sahin k )

0|0
    0|0
  • Biz arkadaşlarla empati temalı bir kısa film çekmiştik

0|0
    0|0
  • Kısa film diyince aklıma tek bisey nedense

0|0
    0|0
  • Universite yillarimda bir hocamizin istegi ile ( hayalgucu yuksek iki kafadardik) kisa film cektik. 12 dakikalik filmde iki kafadarin var oldugu soylenilen bir hazinenin pesinden yola cikmasi seklinde komedi olarak baslayip yolun sonunda huzunlu son olarak noktalaniyordu. Sahne sanatlari bolumu filmimizi uluslarasasi bikac festivale bile gondermisti. Guzel bir calisma olmustu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende çekmiştim. Beykent Üniversitesi Kabus Kısa Film. Ama bizimkinin konusundan bir cacık anlamadım berbat bişeydi :))) Kısa filmi izlerken başta '' aaa bu yumurtadan kesin tavuk çıkar '' diye düşünürken '' oha horoz çıktı!'' dedirtmeli. Öyle değişik bir senaryo yazmanız lazım tatlım. Hadi Başarılaar :)

0|0
    0|0
  • kısa film çekerdim. :(

0|0
    0|0
  • Bayezid meydanına Zombiler SAldırıdı bende Alrdım Sniperi hepsini kafadan vururdum :Ç) sfgsadasd sopnra Ayasofyada duran Helikoptere Binip kaçardım Filim Biterdi :Dasfasdasdsd

0|0
    0|0
  • Merak etme izin verir. Yeter ki konuşun uygun bir dille.

0|0
    0|0
Yükleniyor...