Bu hadiseyi dinleyen var mı cidden?

Nerdesin aşkım burdayım aşkım. Laflara bak hahaha bunu dinleyen varsa çıksın dışarı hava alsın beynine oksijen gitsin

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kendimi ifşa ediyorum. Evet ben dinliyorum. Dinleyen kişi benim. Oksijen alırken tekrar dinledim. Ne zaman saçma bir şarkıda oynamak istersek evdeki çocuklarla açıp dinliyoruz. Ev halkı olarak hastasıyız. Biziz onlar :D

0|1
    0|0
  • çakma cristina aguilera onu iplemiyorum:D gerçeği varken:D

0|0
    0|0
  • komple popüler müzik dinlemiyorum çoğu saçma sapan geliyor

0|0
    0|0
  • Hayatımda duyduğum sözleri anlamsız, oturup üzerinde 5 dakika bile düşünülmeden yazılmış, aklına gelenleri bir çırpıda kağıda döküp piyasaya sürülmüş bir şarkı diyorum net...

0|0
    0|0
  • Türkçe müziğe karşıyım yabancı müzikten farkı yok dinlerken hicbi sikko anlamıyorum. Bu yüzden müzik dinlemiyorum ben zaten müzik önemli bisey değil yani olmasa da olur :d

0|0
    0|0
  • Onu sarkici yapani vurmak lazim.

0|0
    0|0
  • Hoparlörm kapalı bile dinliyorm.))

0|0
    0|0
  • Noldu anam kıskandın mı tabikide kıskandın benimkide soru

0|1
    0|0
  • Nerdesin aşkım burdayım aşkım. cem yılmazın sözleri. almış şarkı yapmışlar. hadise kliplerinde ortaya koymasa kimse seyretmez.

0|0
    0|0
  • O OLUŞUMU DİNLEYEN ZİHNİYETİN DIŞARIDAK OKSİJENİ GÖNDEREBİLCEĞİ BİR BEYNİ VARSA ÖNCE ŞÜKRETSİN :D

0|0
    0|0
  • Dinleyen yok izleyen çok zaten kadın klip çekiyor önce ustune öylesine müzik koyuyor galiba :D

0|0
    0|0
  • Saçma evet

0|0
    0|0
  • çok daha ciddi problemlerim var ne hadisesi

0|0
    0|0
  • Dinlemek degilde kliplerini izleyen pekçok kisi var ne bulurlar onda onuda anlamis değilim

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0
  • Kalite istiyorsan eger
    Sevmelisin

0|0
    0|0
  • En sevdiğim bölüm "niye beni kesemiyosun?":D

0|0
    0|0
  • Rezalet.. Kari kicini oynatip ne halt yapsa tutacagini bildiginden dalga gecer gibi sarki yaziyor...

0|0
    0|0
  • ben dinlemiyom izliyom hahahah :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanların müzik zevkini hiçbir şekilde yargılayamazsın..

0|0
    0|0
  • Dinlerim tabi en bir sevdiğim. Ama sessize alıp dinliyorum. Huzur verici.

0|0
    0|0
Yükleniyor...