Bunu cevaplamaya yeltenir misiniz bilmem ama?

Hep cinsellik sorusu görmekten öğh geldi birazda entel kasalım bu kadar saçma sapan sorunun arasında dikkatinizi çeker mi bilmiyorum ama Okurken çok etkilendiğiniz uzun zaman sonra bile hala unutamadığınız etkisinden çıkamadığınız kitapları ve filmleri yazın bakalm

0|0
222

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• pariste son tango,

1|0
    0|0
  • Sil baştan filmi favori filmimdir çok severim.
    Ruh adam nihal atsız müthiş farklı bir kitap.

Kitap örneklerini arttırabilirim herkesin bildigi kitaplar tabiki ama genelde öyle kitaplar güzel oluyor

1984
    hayvan çiftligi
    cesur yeni dünya
    olasılıksız
    empati
    Uçurtma avcısı
    bin muhteşem güneş

gibi kitaplar mesela.

1|0
    0|0
    • 1984 ve nihal atsız hariç hepsini okudum

• Çok güzel kitaplar gerçekten okumuş olmanız ayrıca güzel 1984 ve ruh adamı size önerebilirim onlarda son derece değerli kitaplar.

• O etkisinden cıkamama durumunu hiç yaşamadım ama roman olarak dostoyevskinin budala sonra kürk mantolu madonna sabahattin aliden nihal atsızdan ruh adam goncarovdan yamaç ve oblomovu önerebilirim

1|0
    0|0
    • Kürk mantolu madonna benide öyle çok etkiledi diyemem ama güzeldi hikaye çok değişik işlenmişti

• yureğım senı cok sevdı bı de teksas katlıamı 1 haftadır burdym ılk defa norml bısı yazdım demek kı suc bende deıl sorularda

1|0
    0|0
    • Valla bende 1 ay kadardır burdaym bende görmedim soraym dedim

• sokakda bakıorsun herkes masum buraya bakıorsun coğunluk kudurmus seks baska bısı yok :D

• Malesef öyle yetiştirilirken toplum tarafından örf ahlak adı altında ayıp denilerek cinselliğin bastırılmasına bağlıyorum ben e tabi bir yerden patlak veriyo millet sosyal sitelerde böyle yoldan çıkıyo işte

• Fedailerin Kalesi Alamut

1|0
    0|0
  • Evim sensin-Su ve Ateş Babam ve oğlum filmleri

1|0
    0|0
  • Etkisinden hala çıkamadığım insan yazımı kitap yok ya düşündüm de.
    fazla da kitap okuyamıyorum zaten :(( en sevmediğim yönüm :(

1|0
    0|0
  • Alamut kalesi, uzun harmanlarda davetsiz bir misafir

1|0
    0|0
    • Alamut kalesini lisede okulda bir arkadaşıma vermiştim okusun diye sonra o kitabı görene aşk olsun sonra da bir daha okuma fırsatm olmadı malesef

• Bende arkadaşıma verdim daha geri gelmedi işin vahim tarafı kitabın son 20-30 sayfasında verdim sonunu bilmiyorum yani :))

• Kürk mantolu madonna , seranad bu ikisi bir şaheser herkeze zorunlu okutulmali bence

1|0
    0|0
  • Nikolay (Vasilyevich) GOGOL un ölü canlar romanı

1|0
    0|0
  • hayat güzeldir filminden baya etkilenmiştim

1|0
    0|0
  • Portakal agacı_ sinan yağmur serısı_ şizofren _ rezervuar kopekleri _ işkence odası_ psikoanalist

1|0
    0|0
  • Bu malumatta sizin fikrinizi muspet bulmakta ve sizi desteklemekteyim

1|0
    0|0
  • Benim dünyam siyah - beren saat&uğur yücel

1|0
    0|0
  • Şeytanın çocukları etkilendiğim bir kitaptı

1|0
    0|0
  • Filim olarak mujde arin filmi varya kafasini cama sikistiriyor iffetmiydi neydi aha iste o filimde etkisinde kaldim 😀😀

0|0
    1|0
  • La vita e Bella. 10 yil oldu hala en sevdigim filmdir ve tabiki spiderman ve matrix trilogy

1|0
    0|0
  • Cengiz Aytmatov - Beyaz Gemi
    Knut Hamsun - Açlık

Beni çok tribe sokan bir film olmadı.

1|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı... Ne ağlamıştım arkadaş! Film de Into the wild. Gene ne ağlamıştım arkadaş... Dizi olarak da Sons of anarchy bir sezon daha sürse üzüntüden kanser olabilirdim.

0|0
    0|0
  • Benim için unutamadığım film Raj kapoor un Avare filmi 1951 yapımı kitap olarakta manas destanı 60 bin beyitten oluşan kitabı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• kürk mantolu madona
    piraye benim için yazılmış 2 kitap
    siyah kanda hala aklıma geldikçe bir hoş olurm

1|0
    0|0
    • Siyah kan okuduğum ilk grange kitabıydı o kanın oksijensiz ortamda siyah aktıgını öğrenince çok şaşırmıştım

• ben biliyordum ama öyle bir kurgu hala damarlarıma baktıkça o aklıma gelir

• dövüş klubü hem filmi hem kitabı.
    film bir rüya için ağıt

1|0
    0|0
Yükleniyor...