Hangi muzik aleti secemiyorum! yardim edin?

ben 1.5 yildir keman caliyorum ama muzik hocam piyanoya cok yetenegim oldugunu kemandan daha hizli ilerleyebilecegimi piyanoya baslamam gerektigini soyluyor ikisine birden ogrensem dedim ikiside cok yavas ilerler iyi olmaz dedi sizce kemani birakip piyanoya baslasammi yoksa 1.5 yillik emege yazik mi olur

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Piyanoda kolay kariyer yaparsin..
    Klavyede oldukca acikTurkiye ama keman malum..

0|0
    0|0
    • ben zaten tip istiyorum :D muzigi profesyonel olarak yapmayi dusunmuyorum ama ilgim ve yetenegimde var hem tip icin parmaklarimida gelistirmis oluyorum

• Klavye yinr avantajli..
      Ek is dugunlere gidersin, klavye iyidir iyi. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ney çalmalısın. Mükemmel bir enstrüman.

1|0
    0|0
  • Canim hocan sana alttan alltan sunu demis bir turlu beceremedin ya ne beceriksizsin 1 5 yildir ifalm kurudu yeter artik demis

0|0
    0|0
    • piyanoya gecmemi soyleyen hocam okuldaki muzik hocam keman hocamla alakasi yok yani ki kemanida gayet iyi caliyorum 1.5 yildir calan birine gore kemana birlikte basladiklarimdanda ilrde gidiyorum nerden laf soksam diye calistin resmen

• Tebrik ediyorum

• saksafonla bir basla yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangisini çalarken ruhundan ve kalbinden hissediyorsan elinden bıraktığında ruhunu beynini rahatlamış hissediyorsan ona yönel. Müzik aleti çalmak resim yapmak matematik değildir. Ruhla ilgilidir. Hangisiyle daha huzurlusun mutlusun?

1|0
    0|0
    • ikisini calarkende cok egleniyorum cok mutlu oluyorum yani şu an keman calabildigim gibi piyano calmayi cok isterim ama iksinide istiyorum

• aynen ya ogrenmek cok guzel oluyo her gun ustune biraz daha koyuyorsun ya :D

• Tamam nasıl mutluysan öyle yap :)

Yükleniyor...