Incir Receli 2 izleyenler var mi duygu ve dusunceleriniz nelerdir?

incir receli 1 e gore nasil sizce daha izlemedim yarin izlemeyi dusunuyorum? fragmanda en cok etkileyen sahne sana bir sir vereyim mi adam? ölüler aldatilmaz... buarda cok etkilendim

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Kızın kendine (metin) yazdığı mektupları okuduğu an kopuyorsun hayattan. :) orda istemsiz gözyaşı gelecektir eminim. Ben orda ağladım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hastalık olarak yeni çıkan filmlerin hepsine giderim.
    Vizyona girdiği gün ilk filminin sahte aşkından dolayı tiksinerek girdim filme.
    Ama ikinci film, ilk filmi gibi prezervatif kullanamayan iki dangalaktan oluşmuyordu.
    Filme biraz kaybedişler eklemişler...
    Çok çok iyi değildi, hoştu...

1|0
    0|0
  • 1 İni İzlemedm 2 Yi İzledm Fakat Halil Seziden Böyle Bir Film Beklemiyordum. Gayet Güzel. Ve Müslüm Gürses - Affet Parçası :) Dün Gittim Filme Sinemadan Geldiğimden Berli O Parçayı Dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • Gayet guzel ama öyle abartılcak kadar iyi değil:) bu arada erkek arkadasınla git mutlaka;)

1|0
    0|0
  • en kısa zamanda izlicem :D

1|0
    0|0
  • ilk gün gittik, ilk film çok kız filmiydi bu biraz daha ortada
    akıllı dokunuşlar var hasiktirler falan oluyor
    ben ilk filmle şarkıcı olan halil sezainin katettiği yola şahit oldum :)

1|0
    0|0
  • ilk filmi evde izlemiştim ağzıma sıçmıştı. 2yi izlerken de zaten eski hikayenin etkisiyle çok rahat 9 10 sahnede gölerim doldu veya yaş geldi. Bence süper hikaye.

1|0
    0|0
  • ben bu aksam izlediim gercekten roamntik film pek sevmeyen biri olarak bayildim bence cok guzel bir film.

1|0
    0|0
  • Ben pekmez reçelini izledim :D

1|0
    0|0
  • ne yazık ki gidecek birini bulamadık :(

0|0
    0|0
  • koyu fanıyımdır fakat hala izlemedim. Çünkü eski sevgilimle beraber gidecektik fakat ailevi sebeplerinden ötürü imkansız aşk yaşıyoduk diyebilirrim o da gitmek istiyo ama olmuyo işte bu da bizim incir reçelimiz bu yüzden bu kadar bağlandık bu hikayeye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evt bugn izledim guzeldi hoştu ama 1ile kıyaslanamaz

1|0
    0|0
  • yalnızsan güzel bir filmdi bolbol yalnızlık vardı iki yalnizin birbirini bulmasi tabi1i daha güzeldi

1|0
    0|0
  • Bugün izlicem :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...