Bir yönetmen olsanız hangi tarz film senaryosu yazıp ve hangi rolde oynamak isterdiniz?

Dünyanı kendin yönet !?!

Bir yönetmen olsanız hangi tarz film senaryosu yazıp ve hangi rolde oynamak isterdiniz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• komedi tarzı olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tutkulu,herkesi kıskandıracak kadar güzel,duygu dolu bir Aşk filmi yazmak isterdim eğer öyle bir yeteneğim olsaydı.O kadını oynamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Hayat bir senaryo değilmi.Oyuncularıda biziz.Bu yüzden kafayı yormaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Dövüş filmi :)) Rol istemiyorum bu filmde yerim yok :))

0|0
    0|0
  • Önce Van dame gibi filmlerde oynumak sonra seneryo yazıp yönekmen olmak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Full aksiyon ve macera dolu bir film senaryosu yazmayı düşünüyorum. Ve yazdığım senaryoda başroldeki oyunculara yardım eden yüksek mevki sahibi ve bilge bir adam rolü oynamayı tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • bi tarz var, 24 saate sığdırılan filmler, tüm konu 24 satte toparlanıyo, ve çözülüyo. o tarz bi film olsun, senaryosu da 'inspection' vardı ya onun gibi yani ona benzer bişey olsa mesela. karizmatik bi rol olmalı benimki, mesela her başrol karizmatik değildir. başrol olmasına gerek yok ama karizma sağlam olmalı, filmde hiç aşk meşk olmasa da olur. fazla aşk seneryoyu bulandırıyo bence, ıssız adam, incir reçeli vs gibi flimler hiç bana göre değil, mesela 'barda' filmi biraz daha bana uygun. orda nejat işlerin rolü gayet iyiydi bence

0|0
    0|0
  • açgözlülü insanların popüler kültürün esiri olmuş insanların olduğu bi filmde hiç bişeyi takmayan dibi vurmuş insanı oynamak isterdip

0|0
    0|0
Yükleniyor...