Yazımı Nasıl Güzelleştiririm?

Merhaba Dostlarım

Benim bir sorunum var. Belki bir akıl verirsiniz.

Kitaplardan notlar almayı çok seviyorum. Bazen ben de güzel şeyler karalayabiliyorum. Ama büyük bir sorunum var, bu yazdıklarımı sadece ben okuyabiliyorum.

Tıpkı Japonların yazısı gibi. Ama ben de güzel yazmak istiyorum, çok imreniyorum güzel yazanlara.

İlk okuldayken öğretmenim robot tarzı yaz demişti, Düz çizgiyle filan ama uzun süre denemedim.

Var mıdır bu Odunu pinokyo etmenin bir yolu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun sure yavas ve dikkatli yazin. Uzundan kastim baya bir uzun beyin eski aliskanlogini unutana kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benimde çok kötü ama böle kötü olması daha çok hoşuma gidyor bnden başkası okuyamıyınca kendi kendime bir şifreleme sistemi geliştirmiş gibi hissediyorum. Mesela doktorlar kimse anlamadaan yazabilmek için sırf bunun egitimini alırlar eczacılarda yazılanı anlamak için biz de öyle degil doguştan gelen yetenek :D

0|0
    0|0
    • ben öyle hissetmiyorum ezik gibi hissediyorum :D

• öf. s

• bişe olmaz takma o kadr biraz çalş dha iyi olr:)

• Ne kastırıyorsun yaz bilgisayarda al çıktısını.. Oh mis... :)

0|1
    0|0
    • Derslerde düzenli yazmak istiyorum ama imkan yok hoca hızlı yazdırınca karman çorman oluyor

• imkansız :) bu seferde sınıftakiler konuşur onların sesleri hocanın derken yine karman çorman olur :D

• Güçlü bir ses kayıt cihazı işini görür. Konuşanın yanında oturma sen de bacım... :D

• Olsun, yazısı çirkin olana akıllı derler.

0|0
    0|0
  • Yavas yavas yazarsan anca düzelir hizli bir sekilde ck zor zaman icinde çok iyo oluyor kendimden biliyorum

0|0
    0|0
    • defter geçirmek zorunda kalıyorum

• bilmiyorumu biliyorum diye okumuşum pardon :D

• :))

Kızlar Ne Diyor 2

• ben öğretmen yazdırırıken not defterime karman çorman yazıyorum eve gelince güzelcene defterime geçiriyorum bu sayede hem çalışmış hemde güzel yazmış oluyorum

0|0
    0|0
  • Tatlım bence de haklısın güzel yazmak önemli ama nasıl güzelleşeceğini bilmiyorsan sana bir örnek vereyim: ilk önce kalemin ince uçlu al ve her boş zamanın da (ÖĞLE YEMEĞİ) falan yaz bak yazın güzel çıkacak. tatlım şunu unutma istersen her şey olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...