Yeni bir kitap okumak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Yeni bir kitap okumayı düşünüyorum yani roman ama öyle çok uzun değil ha bir de sürükleyici olursa hoş olur. Aksiyon, bilim-kurgu, polisiye falan istemiyorum. Romantik roman olabilir mesela, şimdiden teşekkür ederim.

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• klasiklerden

dorian gray'in porteresi-oscar wilde

genç werther'in acıları-goethe

aşk ve gurur-jane austen

notreyüz yıllık yalnızlık gabriel garcia marquez

tavsiye(her ne kadar okumak istemediğin kitapların içine girse de)

Mülksüzler-ursula leguin

4|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Büyük ihtimal okumuşsunuzdur ama Nietzsche Ağladığında okumadıysanız mutlaka okuyun hatta okuduysanız tekrar okuyun derim Irwin D.Yalom tarafından üretimiş muhteşem bir eser..

0|0
    0|0
    • Ben de önermiştim...

Nietzsche-Böyle Buyurdu Zerdüşt

Nietzsche-Ecce Homo

Nietzsche- Aforizmalar.

Araya da Shopenhauer koyabilir... Camus, Sarter ve Kafka ile devam etmesi de salık verilir :)

• @F Lora sonra hayatına varoluşçu olarak devam eder berbat bir hayat olur muhtemelen.Kitaplarda güzel.Kafa "bunaltı" lı olmaycak.Sartreye selam ederim

• Teşekkürler

• Alexander Puşkin - Yüzbaşının Kızı

Okuduğum tek aşk kitabı. Rus isimlerini telaffuz etmekte zorlanacağın için ilk etapta sıkılacaksın. Ama bir süre sonra hikaye oldukça etkileyici gelecek. Çok beğenmiştim ben. Tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
  • genç werther'in acıları-goethe kısadır çokta etkileyicidir.

zülfü livaneli-serenad biraz uzun ama şiddetle tavsiye edilir.

2 side son derece romantik bence...

başka türlü istersen tavsiyeler verilir

0|0
    0|0
  • Ahmet Altan'ı tavsiye ederim. "Kılıç Yarası Gibi". Hemen arkasından da "İsyan Günlerinde Aşk"ı oku, devam romanı zaten. Etkileneceksin.

0|0
    0|0
  • Hep yazıyorum, Sadık Hidayet'in Kör Baykuş'u. Kısa ve sürükleyici. Zaman ve mekandan bağımsız, bir insanın en karanlık, en içinde kalmış duygularını anlatan karanlık bir atmosferi olan harika bir kitaptır.

0|0
    0|0
  • Reşat Nuri Güntekin'den Acımak'ı oku hem kısa hem sonunda tüylerin diken diken olsun :))

0|0
    0|0
  • aklından bi sayı tut veya kelebek ...ikiside güzel kitaplar

0|0
    0|0
  • Kaçak Atlar / yukio mişima

tavsiye edebilirm...

0|0
    0|0
  • yuzuklerın efendısını oku sıklmam dyosan.. :) olmadı dan browm ktapları. Romantık dgl ama :)

0|0
    0|0
  • niye okuman yazman yokmu neden ayrdım istiyosun?

0|0
    1|0
  • kuyucaklı yusuf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Goethe-Faust

İrvın Yalom-Nietzsche Ağladığında

Feridüttin Attar- Mantık'ul Tayr ( kendisi bir klasik olup Tasavvuf ve Felsefe nin kült eserlerindendir)

Filipeli Ahmet Hamdi-Amak ı Hayal

Victor Hugo- Sefiller ve Notre dame ın Kamburu (kesinlikle okumalısın)

1|0
    0|0
  • Elif şafak aşk diyorum çok ii kitap okudukça sürükleyen ve düşündüren bir kitapp şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Katyanın Yazı hatta linkini de vereyim, seveceğini umuyorum link

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Kitabı okuduktan sonra uzun süre cebimde çakıl taşlarıyla dolandım,belki birini etkilerim diye.Taşların cebimde ağırlık yaptığıyla kaldım.Kiat güzel,hele finali pek hoş

• çakıl taşları :)

• Canan TAN-Yüreğim seni çok sevdi link

süper bir kitap kesinlikle tavsiye ediyorum okumadıysan okuman lazım buram buram aşk kokan ve sürükleyici bir kitap :D ben 4 günde bitirmiştim :D

0|0
    0|0
    • Okudum evet ben de kısa sürede bitirdim. Teşekkürler

• anlıyorum ya da anlamıyorum bu benim sorunum...

• canan tan ın kitapları birbirine benziyor.. hep aynı konu nazım hayranı solcu özgürlükçü bir kız.. tabi piraye yi gerçekten beğendim ama yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölür artık bayıyor.. ve benim gibi bunları üst üste okumaya kalkarsanız canan tan ın kitaplarını bir daha görmek istemiyorsunuz.. ama sonuçta hepimizin canan tan okuduğu bir zaman vardır.. :)

• Stephenie meyer-göçebe

Elif şafak-iskender

Dan brown-melekler ve şeytanlar bu kitaplardan hem okurken zevk alırsın hemde bakış açını geliştrir. Kültür anlamındada bi şeyler katar.

0|0
    0|0
  • Walter Benjamin- Son Bakışta Aşk

:)

1|0
    0|0
  • Çavdar tarlasında çocuklar.J.D Salinger'ın. çok akıcı bir dili var.sürükleyici.

1|0
    0|0
  • Ahlaksız Teklif- Nicole Jordan kesinlikle beğeneceksin.

0|0
    0|0
  • aşk romanı istiyorsan judight mc night ın bütün kitapları diyebilirim

0|0
    0|0
  • Cerrahhh !

0|0
    0|0
  • başucumdaki müzik kürşat başar yada canan tan piraye olabilir senin için

0|0
    0|0
Yükleniyor...