Resim ile ilgilenen var mı?

Resim bölümü okuyorum aranızda odasını kendisi boyuyan var mı hangi tür boya kullandınız?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• tarz meselesi ama renge baktığım zaman farklı boyutlara geçiren renkler kullandım mesela ne dersen sarı, siyah alev kırmızısı dehşet birşey tabi siyah az miktarda

0|0
    0|0
    • Siyahla sari uyumunu bende cok severim tarimlarda kullaniyorum :) deneyecegim

• pişman olmazsın zamanla da daha inceliklerini öğrenirsin ;) çok zevkli bir bölüm seçmişsin

• İnsallah öyle olur. :) tesekkur ederimmm

Erkekler Ne Diyor 9

• Kolay gelsin başarılar

0|0
    0|0
  • Bende Anadolo GSF mezunuyum, ve evet kendim boyarım evimin odalarını, plastik boya kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri resim yaparım, Ressam Bob'u izleyerek büyüdüm. Yağlı Boya kullanıyorum resimlerimde. Resim, hayattır :)

0|0
    0|0
    • Ben sonradan keşfettim yagli boya daha yapmadim ama yapacagim guaj boyada oldukca iyiyim ve karakalemde sanirim sira yagli boya da :)

• Aldığım egitim desen ve imgesel üzerine beş aydır çizmiyorum :) biraz zor ama takildigin bir sey olursa fikrimi soyleye bilirim

• Tamam, teşekkür ederim :) Sana başarılar.

• Evet resim benim için bir hayat felsefesi ben boyacıyım :p Boyim mi?

0|0
    0|0
  • odam kireçtir benim :((

0|0
    0|0
    • Benimde plastik boya ama acik renk hafif sari degistirmeye kararliyim

• bakayım profil fotoğrafına olur ya yardım lazım mı sen boyarken çok iyi izlerim seni :))

• Plastik boya

0|0
    0|0
  • Ünideyken kendı calsmalarmz vardı kara klem :) ve spreyle degısık seyler yapmıstım

0|0
    0|0
  • Ben odamda açık renkleri tercih ettim ve şu an çok memnunum

0|0
    0|0
  • Beyaz kireç ben değil devlet tercih etti ama süper :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...