Emilie Zola 'nın Nana kitabını nasıl buluyorsunuz?

Emilie Zola 'nın Nana adlı eseri kitap severlerin nasıl bir tepkiyle krşı karşıya bırakıyor?

Güncellemeler:
bende bu düşünce içerisnde aldım kitabı elime amacım bir fahişenin yaşamını öğrenmek değil başlıycam bir an önce o dönemdeki çoğu avrupa ülkelerinin yaşam tarzlarının gayet kalitesiz olduğunu söyleyen bir kitap

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• okurken başlarında kendimi kaptırdığım daha sonra ise zorla bitirdiğim kitap romanda nana basit bir hayat kadınıyken güzelliğini ve zekasını kullanarak fakat aynı işi yaparak paris'in en çok tanınan ve arzu edilen kadını oluyor. ilk önceleri bir tiyatro oyuncusu olan nana daha sonra fahişe olur ve hayatı level level düşüş içine girer. genelde çoğu kişi fahişeliği ele aldığı için ön yargılı kitaba ama bence asıl anlatılmak istenen o dönem fransa toplumunun çirkin tarafları.. zor da bitirsem de beğendiğim bir kitap..

0|1
    0|0
    • bir yerden başlamak lazım klasiklere.. zaten o kitabı elinde görenler hemen bir ters gözle bakabilir sana tabi içeriğini bilmeyen kesim olur bu da.. ama zor bitireceğin bir kitap biraz itekaka ilerliyor:P

• hala muallaktayım gidip gitmemek konusunda:P bir arkadaşım ısrar etmişti okumam için de o anlatmıştı ölmüş köleleri satın alıyor karakter diye ondan köle dedim.. okumak lazım o kitabı o zaman merak ettim..

• AYNEN okuman gerek bncede

Kızlar Ne Diyor 1

• Emile zolanin nana kitabini okumadim bende bir bakayım ona nasıl bişeymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitap tarihi eser oldu okuyanlarin yarisi hayatta degil

0|0
    0|0
    • ahahah bir sen mi kaldın :)

• okuyorum zaten tesekkür ederim

• Önemli degil tskr edilck bir sey yok