Kitap okumayı sever misiniz, yılda ortalama kaç kitap okursunuz?

Kitap okumayı sever misiniz? Kitap okumak sizde alışkanlık haline gelmiş midir? Yılda ortalama kaç adet kitap okuyorsunuz?

0|0
1414

En İyi Kız Görüşü

• Hiç saymadım.. Çok severim, bazen 2 kitabı aynı anda okuyabilirim.. bazen aylarca kitap okumaya da bilirim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Kalınlığına göre değişiyor. 30 yada 40 tane

0|0
    0|0
  • Bi aralar iki günde bir kitap okurdum. Şimdi okuduğum bölümden dolayı yılda ortalama 10 falandır. Hatta yavaş yavaş oda olmuyor :D yazar, eser ezberlemekden olsa gerek canım istemiyor ...

0|1
    0|0
  • Severim

Kota koydum kendime, genelde öğlen saatlerinde en az 120 sayfa kitap okurum hergün.

Yıllık oranını sayamadım...

1|0
    0|0
  • her geçen gün kitap sayısını arttırdığım ve şuan 115 kitaptan oluşan bir kitaplığım var. :) kitap okumak bir tutkudur bana göre. yazın gecede bir roman bitiririm sabaha kadar. okul zamanı da haftada 2 kitap ve okulumdan dolayı ilaveten 2 de ingilizce kitap. :)

1|0
    0|0
  • aslı okumayı severim ama çok fazla fırsatım olmuyor.

kendi ders kitaplarımı zor okuyorum.

ama yılda en azından bir kitap okurum...

0|0
    0|0
  • Belki çoğuna abartılı gelecek ama sırf bu ay 14 kitap okudum,çok seviyorum ama kitaba para yetiştirmek zor oluyor artık okumuyorsam param bittiği içindir:)

0|0
    0|0
  • Ben felaket kitap okurdum. Ama son bir yıldır kafam hep başka yerlerde oluyo kendimi veremiyorum okumaya.

0|0
    0|0
  • bayılırım okumaya..tabiri caizse kitap kurduyumdurda :))

bu yıl ki hedefim 100 kitap ve ben ocak ayından bu yana 55 tanesini okudum bile :))

güzel şeydir okumak

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı seviyorum, ama bazen haftalarca ara verebiliyorum okumaya.

O yüzden yılda 10 kitap falandır.

0|0
    0|0
  • kitap okumayı severim ve yılda ortalama 30 kitap falan okurum.Şuanda okuduğum kitabı da tavsiye ediyorum "Karamazov Kardeşler" ...

0|0
    0|0
  • " bazıları kitap sever "

bu bie yayınevinin sözü ve çok hoşuma gider :) okurum da okurum.

0|0
    0|0
  • kitap okumaya bayılırım kitaplarıma aşık olurum haftada 1 kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • Çok sevmem seçiciyimdir ama okudugum bir kitabı en az 30 kişi okur ve hepsi hayran kalır iyi seçerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kitap okumayı severim. yılda 2-3 kitap okurum. belki bazen 5 kitap. okuduğum kitaplar beni içlerine çekerler, bana arkadaşlık teklif ederler. onlarla dost olurum. onların sayfalarında dolaşırım, otururum, dinlenirim, onlarla duygusal bağlar kurarım, ayrılırken gerçekten üzülürüüm. çünkü okuduğum kitapların her biriyle samimi olmuşumdur. :)

0|0
    0|0
  • Kitabına göre değişiyor. Yeni bitirdiğim kitap 2 senemi aldı mesela. Sırada bekleyen 6 kitabım var ama onlar çabuk biter. İstediğim kitaplar piyasaya çıktığı anda alırım, sonra yeniden basılmayabiliyor çünkü... Yıllık sayım yapamam ama kütüphanem benden şikayetçi...

0|0
    0|0
  • çok severim..artık zaman bulmakta güçlük çeksem de ayda 5 in altına düşmemeye çalışıyorum..bir de kitap okuma listem var;2011 sonuna dek listemdeki 34 kitabı bitirmeliyim.arada güncel 3-4 tane de sıkıştırabilirsem yılda 75-80 oluyordur.

0|0
    0|0
  • her aya sığdırıyorum bitane. okumak lazım. hoşuma da gidiyor.

0|0
    0|0
  • Kitaptan ziyade ben arşivlerde araştırma yaparım böylesi daha garantili oluyor

0|0
    0|0
  • Kitap okumaktansa film izlemeyi tercih ederim .d yılda 10 kitap

0|0
    0|0
  • 20 25 tane yılda

0|0
    0|0
  • başladıktan sonra 4-5 saat kalkamıyorum başından

0|0
    0|0
  • yılda ortalama 2-3 kitap okurum

0|0
    0|0
  • mecburen 10 ve uzeri kitap okuyorum, normalde sevmem cunku odak sorunum var

0|0
    0|0
  • 10 yıl olmuştur kitap okumamışlığım :) İnternet yetiyor haber vs.. okumak bana...

0|0
    0|0
  • cokta severim dıyemycm d bı onbes yırmı falandır galıba

0|0
    0|0
  • Kaç kitap okurum bilmem ama en az 10000 sayfa okuyorumdur.

0|0
    0|0
  • Çok okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...