Turku dostlari nerdesiniz?

Guzel turku dinlemek istiyorum. Ama boyle umut akyurek kubat zara mainstream kafasi degil. Harbi TRT kivaminda. flashtv kivaminda turkuler diil.

Onerebilirmisiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• trt nin türkü radyosu var onu dinle

0|0
    0|0
    • TRT TURKU yu arabada dinliyorum zaten ama TRT nin vazgecilmez huyu sarki aralarinda o sarkilari kimler icin istediklerini uzun uzadiya soyluyor ya. Siradaki sarkiyi edirneden ali bey kizlari ayse fatma halime icin kirsehirden fadime hanim cok sevdigi cocuklari ali veli ve leyla icin... Bu sekilde en az 5 dk devam ediyor. Arabada cekiliyorda isyerinde asla... Ifrit oluyorum resmen.

• valla dostum exa radyo vs gibi programlarda bir çok türkü kanalı var onları bir dene derim

Kızlar Ne Diyor 3

• Tulay Maciran: bir selam sal ve of of turkuleri cok guzel. Gokhan Kilic'dan "kus bana" da guzel turku. Sanatci olarak onerdigim bunlar ve en begendigim turkulerini de yazdim :) Mustafa Ozarslan da kuvvetli bir ses. Keske herkes turku dinlese ve pop dinleyenler muzigin pop olmadigini anlasa.

0|0
    0|0
  • nese karaböcek <3

0|0
    0|0
  • Mendilimin yeşili. sabahın seherinde ötüyor kuşlar. sunayıda deli gönül sunayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...