Vücudunuza bakılması hoşunuza gider mi?

Kızlar vücutlarına bakılmasından hoşlanır mı?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Gider, beğenilmek çok güzel bir duygu. Olay taciz boyutunda değilse tabi. Yolda yürürken birisinin şöyle bir hoş bakışı insanı mutlu eder, hatta öz güvenini arttırır. Bu yüzden süslenip püslenip geziyoruz ortalıklarda. Kimse beğenmedikten sonra güzel bacakların, kalçaların olmuş, bunları gösterecek mini etekler, dar pantolanlar giymişsin neye yarar?

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bakış var bakış var zaten insanın gözleri bakarken amacını herşekilde belli eder karşındakini yemeğe bakar gibi aç gözlerle ya da bıyık burarak bakıyorsa ofsayt :))

0|0
    0|0
  • Kendine güvenen her kadın vücuduna bakılmasından hoşlanır.

0|1
    0|1
  • Elbette hoşlanır. Herkes beğenilmeyi ister, dikkat çekici olmak herkesin hoşuna gider, sadece kızların da değil elbette.

0|3
    0|0
  • Gider ama sapık gibi bakılması gitmez..

0|2
    0|0
  • Gider tabi. Ama bu bakılan kişiyi utandıracak boyuta da gelmemeli.

0|1
    0|0
  • Rahatsız edici bir durum. Hangi bayan vücuduyla hatırlanmak ister ki?

0|1
    0|2
  • hoşlanırım tabii.

0|1
    0|0
  • Hoşlanmaz olur mu? Soruyu cevaplamadan önce gardırobuma göz attım. Önemsiz olsa o kadar dekolte kıyafeti neden alayım ben, değil mi ama? :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet tabiki kızlar vücutlarına bakılmasından hoşlanırlar. Güzel, bakımlı ve hoş görünümlü kızlar zaten göze batarlar ve erkekler tarafından sürekli süzülürler. Bu durumdan şikayetçi olan pek fazla yoktur denebilir.

0|1
    0|0
  • Hoşlanır, bakmak da ilgi göstermenin çeşitlerinden biri olduğu için hoşlanır ama nasıl baktığın önemli. Sanat eserine bakar gibi bakarsan çok da memnun olur ama pirzolaya bakar gibi "ben bunu akşam ne yerim be!" durumu varsa, nah yersin...

0|1
    0|0
  • İyi bir vücut olursa gider tabii ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...