Elektrik, su, gsm, internet hakkında bir soru.

Arkadaşlar, dünyada herkesin yok olduğunu düşünün. Sadece 2 kalmış ama. Elektrik, su, Gsm, İnternet ne kadar süre daha dayanabilir? O sistemlerin başında kimse olmadan. Lütfen bu konuda sadece teknik bilgisi olanlar cevap versin. Teşekkür ederim.

Güncellemeler:
abi bana yorum yapmayın, merak ettim teknik bilgi istiyorum sadece. Nasa'ya dilekçe mi yazayım illa? :D:D

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Elektrigin gunes enerjisi oldugunu varsayarak;

Teknik bir ariza olmadigi surece GSM operatorleri ve internet sistemlerinin calisiyor olmasi lazim, ama genelde olur. Dunya sonu senaryolu bir film mi yaziyorsun?=)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• internetı kullanacak o suda bıcı bıcı yapacak bebeler yapmam lazım

0|2
    0|0
  • elektrik olduğu ve bi arıza çıkmadığı sürece bişey olmaz

0|0
    0|0
  • gece gece nedir bu ya:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• elektriği nerden elde ettiğine bağlı, 1,termik- nükleer santral, 2. hidroelektrik santrali ?

1.si ise zaten baştan kaybettin başında bi ekip çalışması gerekiyor.

2. ise önce su sonra elektrik ve devamında - mutlu son-

hee güneş enerjisi, rüzgar türbini de var tabi bunların iptal olması durumunda gsm net gider ama su devam ediyor olabilir.

ne güzel salladım yaff ://

0|0
    0|0
  • discovery channel de duydum. Böyle bir durumda elektrik sadece 2-3 saat kadar acık kalır sonra dünya karanlıga bürünür. yani ben olsa o saatlerde sadece silah arardım. telefeonu falan bırakırdım :D sallamısım faturayı

0|1
    0|0
  • 2 kişi kaldıysa gsm interneti napcak lan elektrik su yeter çok bile onlarda yeniden çoğalmaya baksınlar :d dünya nüfusunu arttırsın 2 kişi zaten naapca sms mi atacak birbirine :d

0|0
    0|0
  • mevcut sistem insan gücü istemiyor aslında onun ama normalin dışında seyreden konularda insana ihtiyaç var bundan sebeb sorun çıkana kadar bunlardan faydalanmaya devam ederlerdi

0|0
    0|0
  • interneti napacan ki. iki kişi msnde mi takılacan. internet 2 gün gitse yeterli. yaşamk için bütün bilgileri indirirsin. elektiriğide var olan pil rezervinden karşılarsın. suyuda dereden çekersin. gsm e de luzum yok. iki kişi telsiz ayarlarsınız.

0|0
    0|0
  • Elektriği artık dünyada nükleer tesis işlerliğinden alıyorsun olmayacak.. Buna bağlı diğer tüm sistemlerde olmayacak..

0|0
    0|0
  • dünyada 2 kişi kalmışsa afedersin ama ne edem elektriği telefonu suyu yolu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...