Allah Allah inanç iman?

Arkadaşlar Allah a hangi duayla seslenilmeli nasıl af dilenmeli nasıl huzura mutluluğa erebiliriz.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım bizleri yolundan ayırma, şeytana uydurma. Allahım vatanımızı koru. Ailemi bütün iyi olan insanları koru. Rabbim zalimi kahret. Allahım bizlere hayırlı bir eş nasip et derim. ben

1|0
    0|0
    • Amin ecmain Rabbim herkesin gönlüne iman yağdırsın el acan herkesin duasını kabul etsin kardesim yorumun için cok tesekkur ederim duana benide kat

• Amin ecmain kardesim Rabbim bizleri yaşarken öldürmesin imanla ölmeyi nasip eder inşallah

• insallah karanlìk dünya magduru olmayız:S Amin

Erkekler Ne Diyor 12

• ihlas ile dua et yeter.

0|0
    0|0
    • Gönlüm imanla dolsun tertemiz olsun istiyorum muhabbetimme sesime durusumaa imanım yansısın istiyorum

• çok zor umarım başarırsın

• Isteyince oluyormu acaba çok merak ediyorum

0|0
    0|1
    • Evet oluyor çok canın sıkkıldınğında dua et ne kadar içten samimi olduğunu göreceksin ama önce inan yanlıs anlama senin inancına lafım tabiki olamaz

• Allah'a onun güzel isimleriyle dua edin. Araf 180

Esmaul husnayla dua et ve tevbeleri sürekli yap kardesm. Eğer Allah ı cok sevmek istiyorsanda muvahhid müslüman olmaya calıs

0|0
    0|0
    • Gönlüm imanla dolsun tertemiz olsun istiyorum muhabbetimme sesime durusumaa imanım yansısın istiyorum

• Onun icin ilk önce tağutu reddediceksin. Kuranı anlayacagın sekilde okucaksın. Ve en cok Allah ı seviceksin Allah gibi kimseyi sevip yüceltmiceksin ne şeyhi ne bir lideri asla yüceltme sadece rabbini yücelt sadece ondan ümit et Allah icin sev Allah icin terket ve geregi gibi kork cok seviceksin huzura ericeksin ama tevhid ehli olman lazım tevhidi cok iyi bilmen lazım

• Rabbim kimseyi kendi yolundan şaşırtmasın kimseyi baskasına kul etmesin Ya Rabbim sağol kardesim

• namazlarını kıl

0|0
    0|0
  • Din bir binaysa temeli namazdir cani gönülden namaz kil huzur bulmama gbi bir ihtmalin yok

0|0
    0|0

• Ne güzel düşünüyorsun maşallah sen cani gönülden iman et namaza başla gerisi gelecektir emin ol

• Allah senden razı olsum kardesim Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin amin

• Tek tip dersek yalan olur , kuranın bile kaç türlü tefsiri var , en samimi şeklinle seslenmen yeterli

0|0
    0|0
  • Namazı anlayarak kılabilirsek en güzel en yakın dua namazımızdır

0|0
    0|0
  • İçinden gelenleri söyle konuş onunla sabit şeylere takılma kimseyede bakma.

0|0
    0|0
  • valla ben onu takmıyorum , o da beni takmıyo zaten öyle aramızda takılıyoruz :D

0|0
    0|0
  • dinimizislam. com buraya bir bakmalısın bence ben çok
    şey oğrendim

0|0
    0|0
  • 5 vakit namaz şart. Ya ğaffar zikrini söyle.

0|0
    0|0
  • nasılı yok içten olsun yeter şu kelime bu kelime yok Allahım pişmanım dedinmi canı gönülden inanarak en afilli tüm sözcüklerden daha hayırlı içinden tövbe geçtimi canı gönülden hiç bir duaya gerek yok tefekkür en güzelidir tarifi şekli şemali yok işte mantığınla değil gönlünle seslenmekten güzel ne olabilir ki

0|0
    0|0
    • Aslında çok haklısın

• açıkçası süper bilgiliyim demiyorum ama ben böyle inanıyorum böyle yapıyorum

• Önemli olan içtenlik gônülden sökülen bir kaç kelime bunu çok güzel ifade etmissin

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak Allah sana böyle seslenmiş;
    Rabbim! Şüphesiz ben senden hakkında bilgim olmayan şeyi istemekten sana sığınırım. Eğer beni bağışlamaz ve bana acımazsan, şüphesiz ziyana uğrayanlardan olurum. (Hud 47)

“Rabbim! Beni namaza devam eden bir kimse eyle. Soyumdan da böyle kimseler yarat. Rabbimiz! Duamı kabul eyle.” (İbrahim 40)

“Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver.” (İsra 80)
    “Ey Rabbimiz! Bizi ve bizden önce iman etmiş olan kardeşlerimizi bağışla. Kalplerimizde, iman edenlere karşı hiçbir kin tutturma! Ey Rabbimiz! Şüphesiz sen çok esirgeyicisin, çok merhametlisin.” (Haşr 10)

0|1
    0|0
  • @Tevhidehli

0|1
    0|0
Yükleniyor...