K-POP dinleyen, seven var mı aramızda?

K-pop gruplarını seven, dinleyen var mı? Varsa kimleri seviyorsunuz? Ben SS501 ve SNSD'yi çok seviyorum. EXO dinlerim bolca.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Davichi
    T-ara
    Girls generation
    Aile

1|0
    0|0
    • Aliee olcakti :(

• Göz rengi farkliydi sanki klipte gözleri çok hosuma gitmisti kizdan sogudum şu an :(

• Yehet!! Fanboy buldum kkk ^^

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Oohh tam benim konum :D çok sevindirik oldum şu an kkkkk :D ben deli bir K-Pop fanıyım :D EXO-L'im, şahsen en sevdiğim grup EXO <3 Biasım Tao 😍 EXO dışında B. A. P, Bangtan Boys, Winner gibi birçok grubu dinlerim ^^ Kız gruplarından 2ne1, GG, AOA , Davichi , Jin ve Ailee dinliyorum ^^ EXO'dan biasım Tao, B. A. P'den Himchan, Bangtan Boys'dan Jungkook, Winner'dan Taehyun ^^ 2ne1'dan biasım Dara, GG'den biasım Soeyeon (yanlış yazmış olabilirim sddfdf) gibi gibi ^^ keşke gizli kullanıcıdan sormasaydın, tanışabilirdik belki ^^ bu soruyu sorduğun için teşekkür ederim ~~ Çılgın bir K-Pop fanı olan beni çok mutlu ettin ^^ ~~

0|0
    0|0
    • Benim de biasım Tao!! *-* Dur seni takip edeyim, tanışırız. Ahaha. :D SS501 dinlemeni şiddetle tavsiye ederim!!! *o*

• Tamam, dinleyeceğim!~~

• Bunlar nasıl isim la, DNS ayarları gibi -.-
    Dinlemedim, bilmiyorum.

0|0
    2|0
    • Ahaha, iyi bir yaklaşım.

SNSD I got a boy, SS501 because im stupid dinlemeni tavsiye edebilirim o halde.

• Sağ olasın pembik öneriler için.

• Rica ederim, pembiş pembiş önerilerim daima hizmetinizdedir.

• K-pop ne la? adam sövse ruhun duymaz

0|0
    2|0
    • Korean Pop? Duymadın mı daha önce? Şarkıların Türkçe çevirileri var.

• Biliyorum ve sevmiyorum

• Pekala, herkes sevecek diye bir kaide yok.

Yükleniyor...