Sizin Yönteminiz Hangisi?

Resim çizmede iyi olan arkadaşlar. Siz çizdiğiniz resimlerde kendinize özgü yöntemler kullanır mısınız? Ne tarz bir yol izlersiniz resim çizerken? (Karakalemden bahsediyorum.)

1|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde bir seyler uydurmayi seviyorum olan bir seyi cizmek yerine cizdigim seyi varolan biseye benzetmek ya da cizgifilm karakteri olabilecek sacmalikta seyler

0|1
    0|0
    • Kendini özgür bırakıyorsun yani? Aslında güzel yöntem, yani çizdiğin şeyi var olan bir şeye benzetmeyi denemek. :) Peki genelde ortaya nasıl şeyler çıkıyor?

• Tesekkurler :D

• :))

Kızlar Ne Diyor 2

• O an çizerken aklıma ne geldiyse öyle devam ederim. Ama arada kendimi geliştirmek için belli bir resmi kişiyi çizerim :)

0|0
    0|0
  • Hanibaktığında ilk gözüne çarpan şey vardır ya mesela insan çizerken gözler direk onlardan başlıyorum. Resmim süper depil idare eder zevk alıyoum ve mutlu oluyorum

0|1
    0|0
    • Bende o özellik yok sanırım. Çünkü bir nesneyi nasıl görüyorsam aynen öyle çizmeye çalışıyorum. Yani tam bir bütünlük ve bu bütünlükten doğacak bir gerçekçi his yaratmak istiyorum ama olmuyor. :D

• Herkes kendine özgü benimde mesela bir normal çizilmiş resme bakarak bişey çizersem benim çizdiğim yüz daha duygulu oluyor bişeyler hissettiriyor ve farklı oluyor. Karşımda canlı insan dursa onu bile farklı bir ruh halinde çiziyorum bazen sadece yüz hatlarını dikkate alıyorum çünkü o zaman duygularını hissettirmeyip sadce gülüyor ki gülmek istemiyor o anda. Kısaca brnim için resim duygulardan ibaret

• Güzelmiş. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...