Yabancı diziler arasında sizce en iyisi hangisi? izlememi tavsiye ettiğiniz diziler nelerdir?

Geçen hafta da vinci demons başladım hayran kaldım. zeki insanlar hoşuma gidiyor. daha öncede prison break çok hoşuma gitmişti, bu tarz diziler arıyorum öneriniz varmı?

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer bilim kurgu seviyorsan bence ikisi de birer kült olan Battlestar Galactica ve Firefly'ı izlemelisin. Ayrıca Fringe'de sürükleyici bir bilim kurgu dizisi.

0|1
    0|0
  • Ben bu ara Gsme of Trhones taktım cok begndım tavsıye ederm.

0|1
    1|0
  • da vinci mükemmel ötesi devam etmelisin. ayrıca doctor who da kraldır.. bir de the big bang theory var.. son olarak da game of thrones :))

0|1
    0|0
  • castle

0|1
    0|0
  • Believe fena degil tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • ne anlattığını kısa bir cümle açıklayabilirmisin?

• Çeşitli doğaüstü güçlere sahip olan Bo, 2 yaşından beri kendisinde olan değişikliğin farkında ancak bu özel yeteneklerini kontrol edememektedir. Gerçek İnananlar isimli küçük bir grup tarafından büyütülen Bo'nun hayatı, onun yetenekleri kullanmak isteyenler tarafından tehlikeye girince grup, çareyi Bo'ya bir koruma ayarlamakta bulur.
      Koruması Tate ve 10 yaşındaki Bo, peşlerindekilerden kaçmak için şehir şehir dolaşmaya başlarlar. Fakat dizi yayından kaldırıldı 12 bölümü şu an internette. castle da izleyebilirsin o da gayet iyi.

• teşekkür ederimm çok castle izlicem kesinlikle çok iyi yorumlar aldım.

• Doctor who

0|1
    0|0
  • American Horror Story ♥♥♥♡♡♡ Supernatural ♥♥

0|1
    0|0
    • american horror story biraz psikolojik heralde ya bilim kurgu daha hoşuma gidiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Da Vinci Demons'u beğendiysen Fringe izlemeni öneririm, her bölüm hayal gücünün sınırlarını zorlayan olaylar oluyor.

0|1
    0|0
    • ilk 9 bölüm izledim sonra ışınlanma felan olayı saçmalıo gibi geldi bıraktım ya

Yükleniyor...