Hint filmleri hakkında ne düşünüyosunuz?

aamir khan filmleri oldukça iyi. tavsiye ederim. peki sizin izlemiş olduğunuz hint filmleri var mı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hint filmleti Amir Khan ile zirve yapti diyebiliriz super oyunculuguyla BOLYWOOD u sirtladi desekde dogru olur. Amir Khandan onceki BOLYWOOD un goz bebegi kimdi dersen benim cocukluguma denk gelen jenarasyonlar da bir kac ii akrist cikartmis yani cok eskilerden : ) ancak Bolywood un begenmedigim yonu sermaye harcamiolar bir HOLYWOOD kadar e bir Amir Khan lada nereye kadar? Bu yuzden dirki BOLYWOOD Amir Khanla baslayan dunya capindaki cikisini koruyamadi. Yakin donemde, artik kliselesmis senaryolari U. S. A sempatizanligiyla dolu filmleri yuzunden HOLYWOOD sinemasina alternatif sinema arayan sinema otoritelerininin agzindan cikan tek soz Amir Khan kaptanliginda yukseliste olan BOLYWOOD sinemasiydi ama dedimya bir oyuncuyla nereye kadar.. ve bu soylenti fiyasko ile sonuclandi. Tabi Amir Khan bence mukemmel bir oyuncu. ve benim bir sozum vardir bu konu ile ilgili HOLYWOOD un alternatifi BOLYWOOD olmasi beklenirken KORE sinemasi oldu die. Sasirtan senaryolari iyi oyunculuklari ve filmin sonunda vayy dedirten finalleri ile KORE sinemasini kesfetmenizi sana ve ilgili arkadaslara tavsiye ederim. Tesekkurler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Son yıllarda ivme kazanmış gibi gözükse de aslında uzun yıllardır bir çizgisi olan ve hatta denilen o dur ki ( teknik anlamda olmasa da) çekilen film sayısı anlamında Amerikan film endüstrisi ile boy ölçüşen bir ülkedir, Hindistan..

Dramanın dibine vurulur..

( Gözler sulandırmadıysa ) , olmaz derler:)

Senaryo inceliklidir

Danslar? ( olmazsa, olmaz)

Avara huun? ( yazışını unuttum ) bir zamanlar tüm Türkiyenin dilindeydi bu şarkı...

Dededen toruna 7 ceddi oyuncu olan aileler vardır...

1|0
    0|0
  • Ooo biri Hint filmi mi dedi alırım bir dal :) Aamir Khan ve SRK Bollywood da en iyi iki oyuncu çoğu filmlerini izledim bunlardan öğrendim resmen aşkı :)

0|0
    0|0
  • Aamir Khan bir tanedir 3 idiots hayalimdeki mesleğe yönelmemi sağladı...

0|0
    0|0
  • bende kamasutrayi tavsiye ederim sana :)

0|0
    1|0
  • Cok güzel flimleri var.
    Amr Khan özellikle.

0|0
    0|0
  • goodd.. adamin dibi aAmir khann.. oscar almasi gerekn bir insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• amir khan filmleri izledim diğerleri pek sarmıyor :D

0|0
    0|0
  • khan ailesi sadece yürüyerek film çeksin yine izlerim çok yetenekli ve içtenler

0|0
    0|0
  • Aamir khan gerçekten çok iyi bir oyuncu mimikler on numara

0|0
    0|0
Yükleniyor...