Hayranı olduğunuz hayali bir dünya var mı? Varsa bu dünya hangi dünyadır, tanıtabilir misiniz :)) ?

Evet, hayranı olduğunuz bir dünya var mı? Şahsen benimki Orta Dünya'dır, Yüzüklerin Efendisi'ni bilirsiniz, onu kapsayan dünyadır :)). Peki sizin hayranı olduğunuz ve hatta içinde vâr olmak istediğiniz hayali bir dünya var mı? Varsa nedir :)) ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Harry Potter :) Kurgu olarak en beğendiğim filmdir. Aradaki geçişleri ve bağlantıları çok iyi yapmış Rowling. Eğer Edward olacaksa Twillight'a da varım ama yoksa çok da cazip gelen bir dünya değil:) Kan tutuyor zaten beni:)
    -Gecen bol olsun.-

1|1
    0|0
    • Gecem bol mu olsun :D :D. Saol da daha akşam vakitlerindeyiz :D. Herneyse peki Orta Dünya hakkında ne düşünüyorsun? :)..

• O zaman okuyup izlemeni tavsiye ederim, çünkü mükemmel bir dünya, yeri geldiğinde ağladığım, yeri geldiğinde mutlu olduğum, yeri geldiğinde heyecanlandığım yerler çok oldu ve okuduğunda hep tüylerin diken diken oluyor, izlerken de tabi :))

• Babam çok seviyor:) Sınav döneminden sonra belki:)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• herkesin kendi ürettiğini kendi yemesi.
    herkesin evinin içinde kütüphane olması ama romanalrdan sakınan bir kütüphene.
    daha gercekçi yazılmış günlüklerin mektupların okunması ve
    daha gercekçi yazılmış şiirler.
    daha gercekçi yazılmış mektuplar yazı türünden ayrılmalı bence bunlar yazı türü olmamalı...
    devletin devleti yönetenlerin fakir olması.
    cocuk eğitiminin anne babadan alınması.
    okuldaki edebiyat öğretmenlerin yazarlar ve şairlerin olması.

0|1
    0|0
    • Pek ne demek istediğini anlamadım, sanırım hayranı olduğun hayali bir dünya yok abi senin.

• bu haylım işte

• Abi hayalin güzelmiş ama ben hayali dünya, yani fantastik dünya demek istedim. Yüzüklerin Efendisi gibi, Harry Potter gibi, Alacakaranlık, gibi Taht Oyunları, gibi mesela? Olayı ciddiye vurmak istemiyorum çünkü konumun dışına çıkıyor. Ama tabiki hak veriyorum be abi. Çok haklısın..

• matrix...

0|1
    0|0
Yükleniyor...