Sizi en derinden etkileyen film neydi? +1?

evet. hepimizin hayatında büyük değişiklikler gerçekleştiren filmler olmuştur. benimki depp'in bütün filmleri ve muhteşemler ötesi muhteşem gatsby. peki.. Ya sizinki? :)

Güncellemeler:
izlediğiniz filmlerdeki ilgi çekici şeyleri ya da konusunu eklerseniz çok sevinirim :D

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benimki Yüzüklerin Efendisi... Dışarıdan bakıldığında çok saçma, gerçek dünyayla alakası olmayan, canavarların, çirkin yaratıkların olduğu bir film sanılabilir. Ama kitaplarını okuyan bilir, Arda'nın tarihi ki Yüzüklerin Efendisi'ni yazan yazar J. R. R Tolkien kurduğu dünyaya Arda der, ve bu tarih sadece Yüzüklerin Efendisi'ni kapsamaz. Yüzüklerin Efendisi sadece o dünyanın tarihinin küçük ama küçük bir parçasıdır. Dediğim gibi kitaplarını okuyan bilir. On binlerce yılı kapsayan bir tarih söz konusu. Ben Silmarillion adlı kitabını okudum. Ayrıca Hobbit'i ve üçlemeyi de... Hurin'in Çocukları'nı ve Bitmemiş Öyküler'i de okuyacağım. Ayrıca İthaki yayınlarından da istedik geri kalan Tolkien külliyesini de istiyoruz :)). Bu dünyanın içinde herşeyi bulabilirsin, mesela dostluğu, mesela aşkı Beren ile Luthien gibi... Mesela cesareti... Fingolfin'in Morgoth ile kapışması gibi, mesela gücü Feanor gibi... Mesela hüznü Turin Turambar gibi... Mesela asaleti;Hurin gibi... Aradığın herşeyi bulursun bu dünyada... Ve Yüzüklerin Efendisi... Aragorn ile Arwen'in aşkı, Sam ile Frodo'nun, Gimli ile Legolas'ın dostluğu, Boromir'in mertliği, Gandalf'ın fedakârlığı, Galadriel'in güzelliği ^^ ^^ :D. Sauron'un muhteşem gücü ve ürkütücülüğü, insanların muhteşem yiğitliği... Hep bu dünyada olmak istemişimdir. :)).

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• patron mutlu son istiyor filmiydi
    düşüncelerim degişti =)

1|0
    0|0
  • Dolls
    Oldboy
    A Bittersweet Life

1|0
    0|0
  • karanlıklar ülkesi..

1|0
    0|0
  • Twd.

1|0
    0|0
  • Schindler'in Listesi,
    Hayat Güzeldir,
    Baba 1-2
    70'li yılların Ertem Eğilmez filmleri...

1|0
    0|0
  • Yeşil yol

1|0
    0|0
  • Kanlı Elmas

1|0
    0|0
  • Namuslu (Şener Şen'in başrol oynadığı film).

1|0
    0|0
  • Godfather

1|0
    0|0
  • Kış Masalı

1|0
    0|0
  • Umut. Yılmaz Güney filmi olmayan umut.
    Hayatımda hiç çocuğum olsun istemezdim, ama o filmi izledikten sonra bir baba olmanın je kadar güzel bir his olduğunu fark ettim ve açıkçası çok ağlamıştım. Anlatamam...

0|0
    0|0
  • Geleceğe dönüş
    Rush
    E. T

0|0
    0|0
  • Evim sensin di sanırsam benim gibi odun bile agladiysa güzel film kızın öldüğü sahnede aglamistim baya çok

0|0
    0|0
  • matrix
    cocukken izlemiştim. bilime evrene herşeye bakış açım değişti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...