Film önerir misiniz (lütfen)?

Komedi, aile tarzı seviyorum korkuda seviyorum fakat çok ta olmasın?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayat güzeldir.

Yabancı adıyla, La vita e bella

cut.

1|0
    0|0
  • Anormal Aktivite (2013) (komedi)
    Umudunu Kaybetme (aile)
    Kutup Macerası (macera)
    Ruhlar Böl (korku)

1|0
    0|0
  • Önermez miyim? :)
    Çılgın Dedektif 1 i izle bayılacaksın sonra 2 yi de izliyeceksşn hemen bir umut 3 ü de arıycaksın ama o sene sonunda vizyonda ;)

1|0
    0|0
  • Büyükler filmini izleyebilirsin. Adam Sandler, Kevın James, Salma Hayek falan var.

1|0
    0|0
  • inek saban

0|1
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • wrong turn

1|0
    0|0
  • Geleceğe dönüş
    Rush
    E. T

0|0
    0|0
  • www.google.com/search al sana korku

0|0
    0|0
  • Poseidondan kaçış

0|0
    0|0
  • night at the roxbury
    seks is zero 1-2

0|0
    0|0
  • Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan

0|0
    0|0
  • bu nasıl aile diye komedi filmi güzel eğlenirisin izlerken

0|0
    0|0
  • Merhabalar.

Normalde böyle sorulara pek cevap atmıyorum çünkü çok soruluyor ve herkesin film zevki birbirine uymuyor.

Neyse tavsiyelere geçelim:

-La vita e bella : İtalyanca bir filmdir. Çok iyidir. Yahudi katliamını mizahi bir şekilde yansıtmışlardır. Aşağıda bir arkadaş da yazmış zaten.

-Babamın penguenleri : Jim Carrey'nin oynadığı eğlenceli bir film. Penguenlerin sadık olduğunu anlatan aileyle izleyebileceğiniz güzel bir filmdir.

-Rio : Brezilya'nın Rio şehrinde geçtiği için böyle bir isim vermişler. Mavi bir papağanın (adını hatırlayamadım) hikayesini anlatır güzel bir animasyondur.

-Baykuş Krallığı : Yine başka bir animasyon filmidir. Baykuşların nasıl hanedanlık yaşadığı anlatılmış. Film bize ince mesajlar verir.

- Yes Man : Yine Jim Carrey'nin oynadığı komik bir filmdir. Bunu orijinal izlemenizi tavsiye ederim. Genelde Jim Carrey espirileri mimikleriyle güldürmektedir. Çevirmenler ise pek başarılı olamazlar bu konuda.

İyi seyirler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mezarına tüküreceğim 1 ve 2 var. korku değil gerilim tarzı ama beğeneceksin bence hatta izledikten sonra gel yorum at bana :D

0|0
    0|0
  • The infidel, komedi tarzı güzel bir filmdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...