Paris'e gitseniz neler yapardınız? Paris'ten katılanlar var mı?

Paris'e gitseniz neler yapardınız? Paris'ten katılanlar var mı?

Güncellemeler:
Laduree'de ispanakli balik yiyorum. Macaron'larin resmini atmiyorum caniniz cekmesin diye. Off burasi bir harika. Garson desen ayri bir kibarlik abidesi.. :) off iki kurus param vardi onuda buraya bayilcam aman olsun bu dunyaya bir kere geliyoruz sonucta mezara mi goturecegim.. Yalniz basina Paris'te olmak ne garip...
http://i.hizliresim.com/kYaP3v.jpg

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Harf İnkılabi senin gibiler Parisi Londra'yi KIBLE edinsinler diye yapıldı bu ülkede. Altı üstü bir ülke. Neyini abartio ilahlastiriyorsun? Venedik"e gittim. Ipini koparanin gelmesi mi dersin, metruk ve izbe görünümlü yikilacakmis gibi duran binalar mi dersin? Tamam gezilip görünmeli buna itirazım yok. Ama abartilacak göklere çıkarılacak hele hele KIBLE tayin edilecek bir yani yok...

Not: birazcik da olsa resmi tarih safsatalarinin dışına çıkıp iki kitap okuyun ve o eksilerinizi munasip yerlerinizde tutun...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Louvre Müzesine gidip, Önce Caravaggio sonra Rembrand ve en sonda Da vincinin birer çayını içip gelirdim.

0|2
    0|0
    • Gittim bu sabah louvre grande palais falan :)

• Louvre'da ki kuyrugu bir gorsen yani 3-4 saat beklemeyi goze almalisin. :) Bilmem herkesin kendince dertleri sorunlari var iste.. neyse sukur bugunlere. :)

• İstanbul'da Rembrandt ve Çağdaşları Hollanda'nın Altın Çağı sergisine girmek için uykusuz 6 saat beklemiştim. Onlarca kitapta edinemeyeceğim bilgi dolu her bir resim, buna değer :)
      Bon appétit ^^
      Oralardan ücretsiz katalog bulursan Türkiye'ye dönecek olursan bana kargolayı verirmisin :)

• geri dönerim. sonuçta yol bilmem iz bilmem

0|0
    0|0
  • Parise gitsem aşk yaşardım. Paris, aşıklar şehridir.

0|0
    0|0
  • gittim otobüslerde insan kötü oluyo

0|0
    0|0
    • Neden

• Cok kez gittim ve haftaya yine gifiyorum. Soruyu sordum degisik kesifler icin.

• valla ben sırbistaan atina ve pariste bulundum hiç koltuk altı kesen erkek görmedim

• Paris'e gidersem kendime not asla değişme :)

0|0
    0|0
  • Bim poşetini eyfelin orda bırakırdım 😁

0|0
    0|0
  • görünce aradaki farkları anlarsın. detaylarda herşey...

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklisin okdr fark var ki Turkiye'yle..

• peynir alırdım :D güzel peynirleri varmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Merhaba,

Ben Paris'te 2 defa bulundum. Şurada daha evvel WoMEN online dergisinde yayınlanmış gezi yazım mevcut. widfara-badbaht.blogspot.com.tr/.../...e-gotur.htm

0|0
    0|0
  • İtalya, Fransa güzel yerler tabii de öyle çok çok sevebileceğim yerler değil. Gezmek için, kültür için giderim ama onun dışında çok da çekmiyor beni. Zaten ikisinin mimarisi çok yakın. Yani neredeyse aynı yerleri gezmiş etkisi bırakacaktır. Farklı kılan Pisa Kulesi ve Eyfel olabilir, her ne kadar soygun gibi her katı için para da alsalar gitmişken oraları görmek isterdim. Yine de bir İngiltere olamazlar.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
    • Eyfel, Arc, Louvre vs. gittim ben de ama bu sefer farkli kesifler yapmak istiyorum belki moulin'a giderim. :) Italya konusunda haklisin hic gitmedim gerci ama Nisan ayi icin Barselona planim var. Farkli degisik geliyor.

• Bilmem ben genel olarak avrupalilari seviyorum kibar insanlar..

• Arkadaşlık için iyiler, evet. Özellikle Türk kızlarına oranla çok daha iyi kızları. Erkekleri de arkadaşlık için gayet iyi.

• Sevişirdim.

0|1
    0|0
  • paris 100 yıl önce güzelmiş aslında; www.topukluhaber.com/.../

0|0
    0|0
  • Gittim ve sevmedim. Şehri farklı kılan bi' olayı yok. Ama gelecek yıl erasmusla büyük ihtimal sırf okul kalitesi için yine gidicem.

0|0
    0|0
    • Sehri farkli kilan bir sey yok mu? Tarih ve kultur kokuyor yahu.

Yükleniyor...