Emrah serbes okuyan var mı? Ya da başka yazarlar sevdiğiniz bir kaç satırı yazar mısınız?

Mesela bir yazısında şunu söylemiş emrah serbes " camı açıp insanalara bana acıyın diye bağıramazsın" sizinde hoşunuza giden sözler var mı?,

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• ben de çok severim Emrah Serbes'i Son Harfiyat kitabında mesela
    İyi misin?
    Saçma sapan konuşma lan.
    diye bir diyalog çok geçerdi beni çok düşündürmüştü bu diyalog :)

0|0
    0|0
    • Bende hem gulmuştum hemde bayağı düşünmüştüm 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• --alıntı--

(hisler ansiklopedisi)

- ''insan iradesini hiçe sayıyorsun o zaman.''
    - ''hayır. insan iradesine hayranım. iradeli insan yirmi sene çalışıp bir ev alır ve sonra o evin yirmi saniyede yıkıldığını görür. her şeyini kaybetmiştir ama asla pes etmez, yirmi yılının boşa geçtiğini anlamıştır ama bunu kimseye çaktırmaz. sonra cebinde taksi parası bile kalmadığından bir bayram arifesinde otogara valiz taşımak zorunda kalıp kalp krizi geçirir. hastaneye götürürler ama hastanede yeterli teçhizat yoktur. iradeli insanı bir ambulansa koyup başka bir hastaneye gönderirler. ama başka iradeli o* çocuğu insanlar ambulansa yol vermezler ve o iradeli insan hastaneye varamadan trafikte ölür. ambulansın sirenleri iradeli insan ölmemiş gibi çalmaya devam eder bir süre daha. sirenler çalarken iradeli insanın kafasından geçen son düşünce de ''ben nerede yanlış yaptım'' olur. işte sana babamın ve insan iradesinin hikayesi.''
    - ''ansiklopediyi bitirdin mi?''
    - ''bıraktım.''
    - ''niye?''
    - ''hissedecek bir şey kalmadı.''

0|0
    0|0
  • Emrah serbese bayılırım delidumanı okudum mu? Behzat ç de çok güzel.

0|0
    0|0
    • Erken kaybedenlerde çok iyi 😊

• deliduman neyi anlatıyor ben okumadım onu

• Ya ben onu ojutalı baya oldu en iyisi kitabını al anlatımda pek iyi değilimdir kusura bakma

• merak etmiyor değilim. afilliler grubundan menteş i okudum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...