Yunanistana gitmiş olan orda yaşayan

yunanistana belli bir süre için gitmiş görmüş olan var mı nasıl memlettir siz neresine gittiniz , beğendiniz mi türklere yaklaşımı nasıldır?

kısıca deneyimleriniz öğrenmek istiyorum .

lütfen gitmeden oradan kimseyle konuşmadan tanışmadan yani oturduğunuz yerden atıp tutmayınız :):)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir arkadaşımla gitmiştim benim ilk gidişimde Türklere iyi bakmadıklarını biliyorum onun için Türk olduğumuzu genelde sakladık. Bizimkisi bir kamptı nudist insanlar sıcaktı. Pek sorun yaşamadık.

0|0
    0|0
    • hmm ,sakladığınız için mi sorun yaşamadınız, kampa gittiğiniz için mi?

• tamam kızma , ilgin için en iyi cevabı da yapıştırdım :)

• Yok kızgınlıkla söylemedim zaten tanısan kızgın bir insan olmadığımı bilirsin net ortamı yazılan yazılarda duygu olmadığı için yanlış anlaşılıyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Atina ve Pire ye gitmiştim pek Türk'e rastlamadım :) Akropolise çıkmıştım hoş ve güzel bir deneyimdi neredeyse 15 sene önceydi :)

0|0
    0|0
  • Ana karasına gitmedim ama Rodos'a gitmişliğim var... Türkiye'den gelen insanlara gayet sıcaklar.

Ama gitmememe rağmen zıttını Girit'in bazı kesimleri için söyleyebilirim.

1|0
    0|0
    • girit hakkında ne duydun acaba ?

• Ya güzel yerleri de var... Ama nasıl Türkiye'nin taşra illerinde memleketçilik varsa Girit'te de bu yaygın. Tabi her yerinde değil. Ama genel olarak oraya bağlılar. Bunun haricinde birde güneyde yaşayan topluluklar var. Bunlar bağlılığın derecesinde saplantılılar... İsfakiyeliler deniliyor bunlara.

Bunlar tarihte adanın en belalı isimleri olmuşlar. Çıkan isyanlar hep bunların başının altından. Her ailede hala bir silah var. Çeker vururlar adamı. :D

• hmm doğru söylüyorsun aslında her yerde öyle bi kesim var , aman uzak duralım ozman ::):)

• gitmedim öğrenirsen banada söle

0|0
    1|0
  • atina'ya gittim. İyiler, ellerinden öperler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• muuuuhhhhhhteşemmmm ötesi bir yer yani ben zaten göçmen kökenliyim..selanik atalarımın memleketi yıllar önce yaşadığı köyleri vs yerleri görmek çok güzel bi his uyandırdı bende..kesinlikle gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...