Kiraz Mevsimi nasıl dizi?

Genelde bu tür diziler hakkında kötu konusulup cok izlenir oldugunu hepimiz biliriz. Konu ask olunca kaliteye bakmıyor ucuk kacık ya da masalsı ask hikayelerini seviyorum.
Dizi boyle mi?
İzlemeli miyim?

• İzle
    61% (23)52% (12)57% (35)Oy Ver
  • Hiç başlama
    39% (15)48% (11)43% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Masalsı ask filmi ya da diziönerilerine acıgım.
Ya arkadaslar sevmediginz diziler hakkında ergence gibi yorumlar yapmayın. Bu bir yorum olmuyor. Dizi hakkında hiçbir sey ifade etmiyor. Ben ergenligimde Fringe izliyordum simdi masalsı seylerden hoslanıyorum. Ergence lafı benim icin acıklayıcı olmuyor

0|0
22|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiden basın eksileri :).

Güneşi Beklerken, Kiraz Mevsimi, Medcezir bu tarz diziler gençlerin yani akranlarımın nabzına göre verilen şerbet misali, şu gençlik yıllarında aşk hayatlarından beklentilerini işliyor. Ve bu güzide gençler, bunları gerçekte yaşamak varken tembellik yapıp ve 'asosyal' olup, akıllı telefon ve sosyal medyanın paralel eşliğinde bu dizilere takılıyorlar ve hayatlarını bunlara bağlıyorlar. Kebdi hayatlarına gelince de "ne kadar b*ktan ve sıradan bir hayat ameke" diyorlar ve potansiyel depresif bir asosyal oluyorlar. Diziler insanlara aradıkları heyecanı yaşatıyor. Unutmayın ki dizilerdeki hikyeler, karakterler, senaryolar ve çevre özenle seçiliyor ve kitleyi kalbinden vuruyor. Gidin hayatınıza heyecan katın, özgün hayaller yaşayın, eve girmeyin sabaha kadar sokakta koşturun, sosyalleşin, spor yapın, içinizdeki manevi boşluğu doldurun, işte o zaman televizyonu açmayacaksınız bile. Benim düşüncem bu.

8|1
    2|1
    • Biliyorsun ki seni eksilemeyecegim fazlasıyla haklısın ama üzgünüm şu an genc gibi degilim :(

• Gercekten anlamakta zorluk cekiyorum.

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 22

• Ozaman BUYUK BİR KORE HAYRANİ OLARAK KORE DİZİLERİ İZLE ZATEN KİRAZ MEVSİMİ BİR KORE DİZİSİNDEN ALİNTİDİR

2|0
    1|0
    • Biliyorum tamam onu daizlicem

• Yazdiklarinin hepsini izledim canim sen kore fanimisin

• Aslında hiçbirseyin fanı degilim ama zevk veriyor dizileri bence

• a gentleman's dignity bu dizinin versiyonunu yapma çalışmışlar illa izleyeceksen bunu izle emin ol çok çok iyi

2|1
    0|0
  • Yapmacık bir dizi

2|0
    0|0
  • Hiç sevemedimm

2|1
    1|0
  • Ya o film koreden alnms koee versiyonu daha guzel onu izle derim

1|0
    0|0
  • Kore dizileri havası var, güzel

1|0
    0|0
  • Yabanci dizi olarak masalsi seviyorsan once upon a time'a kesinlikle baslaman gerekiyor

1|0
    0|0
  • Bir bölümünü izle kararı kendin ver. Herkesin zevki farklı.

1|0
    0|0
  • Izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Bebe işi... öldürecek çok vaktim var, zevksizin önde gideniyim dersen buyur izle.

2|0
    1|0
  • güzel fena değil de ben genelde türk dizileri izlemiyorum çok uzun sürüyo çünkü

1|0
    0|0
  • Olaya tamamen kış mevsimiyim.
    1 dk. izlemişliğim yok.

1|0
    0|0
  • Hiç zamanım yok. Ama emin ol olsa dahi izlemezdim.

1|0
    0|0
  • Sıkıcı

2|0
    0|0
  • İzle güzel dizi severek izliyorum. Ama bence sonradan kavak yelleri gibi fazla uzatıp saçmalıycaklar

2|0
    0|0
  • bir kore dizisinin türk uyarlaması

1|0
    0|0
  • ısınamadım ya diziye sevmedim

0|0
    0|0
  • Ergen dizisi tam sacmalik daha gercekci seyler izle

1|0
    0|0
  • Hiç başlama

0|0
    0|0
  • Diziyi izliyorum oradaki aşklar hayalimdekiler gibi öykü hayalimde ki mesleği yapıyor harika bir dizi kesinlikle başla

1|0
    0|0
  • İzlemeeliisiinn:)) hiç pişman olmayacaksın 100% eminimm :))

1|0
    0|0
  • Çok ergence

2|1
    2|0
Yükleniyor...