Migros club kart ne işe yarıyor?

migros club kart tam olarak ne işe yarıyor?Bilgi verir misiniz?Bende var bazen indirimli olan ürünlerde çekiyorlar ama kart tam olarak ne işe yarıyor?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• İndirim(!)li ürünlerden yararlanıyorsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• indirim sağlıyo işte bidfe puan birikliyo al bulunsun geçen 100 tl alışveriş yaptın bi baktım 68 tl ödemişim:-)gerçi migros bu içine koyuyodur zaten o ayrıda napalım işte züğürt tesellisi:-)

0|0
    0|0
  • kuruşları sokmuyorlar bıze artı bonus

0|0
    0|0
  • şöyle özetleyeyim : link

0|1
    0|0
  • kapitalizmin devamlılığını sağlıyor

0|1
    0|0
  • içinde puanda birikiyo ama ben shell kartı kullanıyorum migrosta biriken puanla benzin alıyorum :)

0|0
    0|0
  • migrosa ücretsiz giriş kartı olabilir

0|0
    1|0
  • indirim, avantaj vesaire sağlıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pahalıya sattıklarıürünleri normal fıyatlarda alıyorsun

2|0
    0|0
  • Bu akrtın içinde puanlar birikiyor sonra onlarla birşeyler alabiliyorsun. Bir de migrosta bazen bu kartla bazı ürünler kampanyalı. Bizim ordaki migrosta bi hafta hayat su bi hafta nestle bi hafta erikli bi hafta pınar kampanya oluyo mesela.

0|0
    0|0
  • kartı kasiyere ver o geçiriğin eşyalar biraz indirimli oluyor 250-350 kr filan para indiriyo ayrıca o kartla mesela süt aldın 5-10 tane kartında 1 tl yükleniyo canım :d

0|0
    0|0
  • indirimlerden yararlanmanda işe yarıyor. Migros her zaman kazık sattığı ürünleri indirim adı altında normal fiyata sattığında Migros Club'ı olanlar bunlardan yararlanıyor.

0|1
    0|0
  • belli ürünlerde indirim olduğu varsayılıyor..

0|0
    0|0
  • Bonus veriyor işte. Daha indirimli alıyorsun çoğu şeyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...