Selam arkadaşlar ben size ayakabı hakkında bir soru soravağım :)?

Şimdi belki bilirsiniz Prada diye bir ayakkabı var italyan tasarımı türkiye mağazası falan var ama o kadar pahalı ki dedim mk ben öğrenciyim nasıl alim sizce çakmasını biryerde bulabilir miyyim yoksa bu ayakkabı heryerde satılan bir ayakkabı mı acaba?

Güncellemeler:
dostlar fakirlik böyle bişey işte.

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• çakmasını sosyete pazarlarında satıyorlar ama çok üst kılasman bir ayakkabı çakma olduğunu herkes düşünür.

0|0
    0|0
    • arkadaş soruyu sordu ve gitti :)) cevap vermeye utandı herelde çokmu üstüne gittik ne :)

• ben fakirm dostlar :((

• dostum gerek yok böyle özentilere bende çok zengin sayılmam ama pazardan beğendiğim bişeyi alabiliyorum. sadece markaya tonla para vermek saçma. o yüzden paran yettiği beğendiğin şeyi al

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim en sevdiğim markadır kendisi ve ayakkabısını alıcaksan sakın çakma alma anlaşılır çünkü prada en zor taklit edilen modelleresahip:) ben verdim 650tl aldım ayakkabıyı ama değdi

1|0
    0|0
  • prada gözlük ve prada ayakkabı için erasmus programında daha fazla aylık hibeyle ingiltere'ye gideceğine italya'ya giden bir arkadaşımız vardı onu hatırladım.

0|0
    0|0
  • Mahmutbeyde merterde aynisini hatta daha iyisini bulabilirsin fasist olmayin arkafaslar sirf ustunde prada yaziyo diye bu kadar para vermeyiin turk markalarimiz varr yawe ;))

0|0
    0|0
  • Kemeraltına gel agjsfh :D

0|0
    0|0
  • İnternetten Dhgate. com sayfasına bak. Ordan belki bir şeyler bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • canım ben ayda 5 bin tl net maaş alıyorum benim bile prada ayakkabım yok. çakmasını internette bulabilirsin. gitti gidiyoda dolu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seytan prada giyer diye bir film vardı o geldi aklıma şimdi :)

0|0
    0|0
  • alman şart mı

0|1
    0|0
    • aşık olduum çocuk da ondan var daa :D

Yükleniyor...